Milli İştiraklı Fuar Stand

Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Milli iştiraklı fuar stand firmamız 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı fuar standı, catering, hostes, konaklama, kiralık fuar ekipmanları hizmeti sunan firmamız Almanya Düsseldorf ve Amerika Chicago’da da faaliyetlerine devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen fuar organizasyonlarında markanızın en iyi şekilde tanıtılabilmesi için hizmet sunan firmamız, fuar standı modelleri içerisinde sizlere geniş bir yelpazede sunum yapmaktadır. Markanızın prestijinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz fuar standı modelleri ile hedef kitlenize ve rakiplerinize daha prestijli bir şekilde erişebilirsiniz.

Katılacağınız fuarlardaki dekorasyon ve ışıklandırma sistemlerine özel olarak tasarlanan fuar standı modellerimiz ahşap, modüler ve maxi stand modelleri olarak sizlere sunulmaktadır. Fuarlara katılım göstereceğiniz zaman ürün teşhiri ve hizmet sunumlarınızı yapabileceğiniz fuar standları tamamen çağımıza uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Firmamız, dünyanın dört bir yanında düzenlenen fuar organizasyonlarını ve dekorasyon dünyasını yakından takip etmektedir. Katılım göstereceğiniz fuarlardan en iyi şekilde verim alarak dönebilmeniz için dizayn edilen ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza özel üretimler yapmaktadır.

Dünya çapında düzenlenen fuarlarda yer alacağınız zaman doğru fuar standı seçimi yaptığınız zaman rekabet ortamında da diğer firmalardan bir adım önde durmayı başarabilirsiniz. Tanıtımını yapmayı planladığınız ürün ve hizmetlere en uygun olan fuar standı modellerini sunan milli iştiraklı fuar stand firmamız, dikkat çekmenizi ve ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabilmenizi sağlıyor.

Farklı renk seçeneklerine ve model seçeneklerine sahip olan fuar standı modellerimiz ile marka prestijinizi sizler de yükseltebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakarak fuardan başarılar ile dolu bir şekilde olan tanıtım çalışmanızı yaparak çıkabilirsiniz. Gelenekselleşmiş olan fuar standı modellerinden sıkıldıysanız ve alternatif bir yöntem arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz ve fuar standı modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Milli İştiraklı Fuar Stand

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.

PROJE ANALİZİ

Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.

2.

PLANLAMA VE TASARIM

Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.

3.

KURULUM

Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.

4.

SONLANDIRMA

Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Milli iştiraklı fuar stand firmamız 2007 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Yurtdışı ve yurtiçi fuar stand, catering, hostes, kiralık fuar ekipmanları ve konaklama hizmeti veren firmamız sektörde öncü olan firmalar arasında yer almaktadır. Almanya Düsseldorf ve Amerika’nın Chicago şehirlerinde üretim merkezi açan firmamız üretim faaliyetlerine günümüzde devam etmektedir.

+ devamını oku - daha az göster