Fransa Fuar Standı

Avrupa ülkeleri arasında fuar etkinliklerine en çok önem veren ülkelerden biri de Fransa oluyor. Her yıl onlarca farklı uluslararası fuarın düzenlendiği Fransa’da siz de ürün ve hizmet tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olacak Fransa fuar standı modellerini firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Avrupa ülkeleri arasında fuar etkinliklerine en çok önem veren ülkelerden biri de Fransa oluyor. Her yıl onlarca farklı uluslararası fuarın düzenlendiği Fransa’da siz de ürün ve hizmet tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olacak Fransa fuar standı modellerini firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sizlere ahşaptan modülere pek çok farklı yapıda ve farklı görünümde stand modelleri sunuyoruz.

Kısa sürede kurulumu yapılabildiği için fuar hazırlığınızı da kısa zamanda tamamlayabileceğiniz Fransa fuar standı modellerimizin tamamı yüksek kalite düzeyine sahip malzemelerden üretiliyor. Dolayısıyla seçtiğiniz stand duruşunun ve dizaynının yanı sıra kalitesi ile de ön plana çıkacak. Bilindiği gibi fuar alanları oldukça güçlü birer rekabet sahalarıdır.

Bu rekabet sahalarında firmaların ürün ve tanıtımlarını aktif bir şekilde yapabilmeleri için fuar katılımcılarının dikkatini çekmesi gerekir. Dikkat çekmek sadece ürün ve hizmetler ile mümkün olmaz. Aynı zamanda kullandığınız stand modeli de beğeni alan ve dikkat çeken özelliklere sahip olmalıdır. Bu nedenle firmamız tarafından size önerilen modelleri inceleyerek sizlere en uygun stand modellerini seçmenizde fayda olacaktır.

Fransa fuar standı modellerimizin tamamı bağlantı hat bölümleri gizli olacak şekilde tasarlanıyor. Bu nedenle hem stand temizliği kolay bir şekilde yapılabiliyor, hem de çok daha şık bir duruş elde edilebiliyor. Çok sayıda ürün teşhir etmesi gereken firmalar için de ürün teşhiri için özel olarak hazırlanmış olan stand modellerini önerebiliriz. Bu sayede ürünlerinizin tanıtımını daha verimli ve daha etkin bir çalışma ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu arada rakiplerinizden daha fazla dikkat çekmeniz için doğru ışıklandırma ve doğru dekorasyon çalışması ile fuar stand modellerine dilediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Fransa fuar standı modellerinin tamamı her stilde dekorasyona uygun bir tasarım eşliğinde hazırlandı. Bu sayede fuarda ilgi çekmeniz ve hoş bir ilk izlenim bırakmanız için doğru seçenekleri sizlere sunmamızı sağlayın.