FUAR MALZEME KİRALAMA

Katıldığınız fuarlar ve lansmanlarınızda malzeme ve ekipman ihtiyacınızı firmamızın fuar malzeme kiralama hizmetlerinden faydalanarak kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. Fuar ve lansman gibi çeşitli organizsyonlarda ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeler, prestijinize yakışacak bir kaliteye sahiptir. Banko, koltuk, masa, tabure, video Wall, yönlendirme panosu, broşürlük ve daha onlarca malzeme ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FUAR MALZEME KİRALAMA
Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ

Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.

2.
PLANLAMA VE TASARIM

Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.

3.
KURULUM

Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.

4.
SONLANDIRMA

Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuarlarda konuklarınıza en iyi tanıtımı yapabilmeniz için çok sayıda farklı malzemeye gereksinim duyabilirsiniz. Malzeme tedariki için sunduğumuz fuar malzeme kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her türlü malzeme ve ekipman ihtiyacınızı karşılayabilir, hangi malzeme ve ekipmanlara ihtiyacınızın olabileceği konusunda bilgi verebiliriz. Sadece ürün veya hizmetleriniz ile değil, kullandığınız malzemeler ile de müşterilerinizi etkileyebileceğinizi çok iyi biliyor ve doğru seçimi yapmanızı umuyoruz.

Son teknoloji ile üretilmiş olan ekipman ve malzeme ihtiyaçlarınızı, fonksiyonel ve fuarlarda kullanım için uygun olan tasarımlar arasından özenle seçiyoruz. Fuar standlarında kullanım için özel olarak dizayn edilmiş olan malzemelerle çok daha etkin ve başarılı tanıtımlar yapabilirsiniz. Tanıtımların etkili olması için, ürün ve hizmetlerinize uygun malzemeleri kullanmanız gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Koltuk takımı, masa, beyaz eşya, televizyon ve monitör, tabure, sandalye, broşürlük, çöp kovası, askılık ve daha onlarca farklı malzeme ile sorunsuz bir tanıtım gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı değil, müşterilerinizin ihtiyaçlarını da karşılayabilecek ekipman ve malzemelere, son derece makul fiyatlar eşliğinde ulaşabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz tüm malzeme ve ekipmanların daha önce fuarlarda tecrübe edilmiş ve beğeni almış ürünlerden oluştuğunu bilmenizi isteriz. Fonksiyonellik, kalite, kompakt tasarım ve daha pek çok beklentiyi karşılayabilen ürünlerle, siz de müşterilerinize çok daha başarılı bir tanıtım çalışması yapabilirsiniz. Kalitenizi ve markanızın imajını güçlendirecek malzemeler için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster