Konaklama Hizmetleri

Fuar alanlarına yakın bölgelerde siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatlar ile konaklama hizmeti sunuyoruz. Fuar organizasyonuna katılacağınız ya da lansman yapacağınız kentte, anlaşma sağladığımız otellerde konaklayarak rahat ve konforlu bir fuar etkinliği süreci yaşayabilirsiniz. Konfor beklentinizi tam olarak karşılayan otellerde, sizin için özel olarak hazırlanmış odalarda konaklayarak, günün yorgunluğundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Konaklama hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize sadece nezih ve kaliteli bir otelcilik hizmet sunabilen oteller sunulmaktadır.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Katılım gösterdiğiniz fuarlarda konaklama ihtiyacınızı en konforlu ortamda karşılamanız için tüm detayları düşünüyor ve planlıyoruz. Fuar alanına yakın mesafede bulunan ve konfor beklentinizi en üst düzeyde karşılayacak olan otellerde konaklamanız için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere sadece seçkin bir hizmet alabileceğiniz, nezih otelleri seçenek olarak sunmaktayız. Konaklama ile beraber ulaşım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fuarlarda tanıtım çalışmalarınızın aksamadan, planlandığı gibi devam edebilmesi için gün sonunda dinlenmeniz büyük önem taşır. Bu nedenle sizlere sadece yüksek konfor içeren otelleri ve konaklama adreslerini sunmaktayız. Daha kısa sürede dinlenebilmeniz için çeşitli hizmetler alabileceğiniz otelleri araştırmanıza gerek kalmamaktadır. Tüm detayları sizin adınıza düşünüyor ve rezervasyon işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası alanda verdiğimiz hizmetler kapsamında sadece Türkiye’de değil, dünyanın herhangi bir yerinde katılacağınız fuarlar için konaklama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Fuar bölgelerine yakın olmanın yanı sıra, nezih ve beklentilerinize uygun konaklama adreslerini araştırmakla zaman kaybetmeyin. Sizin için en uygun otelleri, deneyimli kadromuz tespit etmekte ve gerekli işlemleri tamamlamaktadır.

Fuar alanından otelinize ve otelinizden fuar alanına ulaşım noktasında da çözüm ortağınız olmaktayız. Ulaşım seçeneklerinizi sizlere sunabilir ve dilediğiniz şekilde ulaşımınızın kısa sürede ve konfor çerçevesinde gerçekleşmesini sağlayabiliriz. Sadece fuar değil, kurumsal etkinlikler ve lansmanlar için de sunduğumuz konaklama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sizlere en seçkin konaklama adreslerinde en makul fiyatlar eşliğinde dinlenme imkanını sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.