Kore Fuar Standı
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Kore fuarları arasında her yıl düzenli olarak hayata geçirilen ve tüm dünyadan ilgi gören etkinlikler de bulunuyor. Eğer uluslararası alanda katılım göstermek için fuar arayışında iseniz rotanızı Kore’ye çevirebilirsiniz. İhtiyacınız olan fuar standı modelleri için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Kore fuarları arasında her yıl düzenli olarak hayata geçirilen ve tüm dünyadan ilgi gören etkinlikler de bulunuyor. Eğer uluslararası alanda katılım göstermek için fuar arayışında iseniz rotanızı Kore’ye çevirebilirsiniz. İhtiyacınız olan fuar standı modelleri için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kore’de düzenlenen tüm fuarları yakından takip eden firmamız, tanıtımını yapmak istediğiniz ürünlere ya da hizmetlere yönelik olarak dizayn edilen stand modellerini sizlere önerecektir. Bu sayede en etkin çalışmanızı sorunsuz bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Kore fuar standı modellerimiz ahşap, modüler ya da maxi sistemi gibi farklı tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar arasında, fuar tanıtım projenize uygun şekilde kullanılabilecek pek çok modeli sizlere sunabiliriz. Ürün teşhirine yönelik bir katılım göstermeniz halinde, her boydan ve her türden ürünlerin sorunsuz bir şekilde sergilenebileceği modelleri sizler için hazırlamaktayız.

Kısa zamanda kurulumu yapılabildiği için standınızı hazırlamanız için de bir hayli zamanınız olacak. Uzak Doğu ülkelerinden büyük talep gören Kore fuarlarında siz de ticaret hacminizi geliştirebilirsiniz. Standınıza ziyaretçi çekebilmeniz için rakiplerinizin kullandığı modellerden çok daha farklı bir stand modeli ile fuardaki yerinizi almanız gerekiyor. Farklı ancak bir o kadar da şık bir stand modeline sahip olmanız için, tasarımlarımızı inceleyin.

Özel tasarım ekiplerimiz tarafından dizayn edilmiş olan fuar standları, bağlantı hatları gizli olacak şekilde kuruluyor. Böylece estetik duruş ve bütünlük bakımından da beklentileri her açıdan karşılıyor. Fuar standlarının farklı stillerde dkeore edilmesi, ilginç logo uygulamaları ve sıra dışı ışıklandırma çalışmaları için de gayet ideal olduğunu söylemek mümkündür. Stand modellerimizi incelerken sizlere en uygun stand modelinin hangisi olduğuna dair de deneyimlerimizden yola çıkarak detaylı bilgi iletebiliriz.

Kore’de markanızın prestijine yakışacak bir stand modelini seçerek, gerekli tanıtım çalışmanızı gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmeniz olacak. Size daha fazla bilgi verebilmemiz için bizi hemen arayın.