Modüler Stand
Fuar Stand

Sökülüp takılabilen parçalardan oluşan akıllı fuar standlarıdır. Sunta, suntalam, mdf, mdflam, highglass, cam ya da çelik gibi çok farklı malzemelerden modüler standlar hazırlanabilir. Beklentiler doğrultusunda, ihtiyacı gidermeye yönelik ek parçalar ilave edilerek genişliği arttırılabilir. Son derece şık, kullanışlı ve sağlam olmaları nedeniyle tüm fuarlarda, ürün ve hizmet sergilemesi için uygundur. 

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Stand modelleri arasında en çok tercih edilen ve fuarlarda en sık kullanılan stand türü modüler standlardır. Parça şeklinde takılıp sökülebilen ve bu yönüyle kurulumu gayet kolay olan modüler standların zemin bölümüne parke ya da halı uygulaması yapılabiliyor. Bu stand modellerinin bir diğer özelliği de, alanın uygun olması durumunda içerisinde kilitli odanın bulundurulabiliyor olmasıdır.

Duvar bölümlerine renkli folyolar ya da baskı resimler uygulanabilir. Aynı zamanda ideal bir aydınlatma ile gayet ferah bir görünüm sunabilir. Modüler stand modellerimizin tamamı tüm bu uygulamalara uygun bir yapıya sahiptir. Tamamı modern bir görünüm sunan ve içerisinde danışma bankosu da bulundurulabilen stand modellerimiz şık ve estetik bir ortamda tanıtımlarınızı gerçekleştirmenizi sağlar.

Uzmanlarımızın dekorasyon çalışmalarından da faydalanarak, seçtiğiniz modüler stand modelimizin markanızın prestijine uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. En kaliteli ve en kullanışlı modüler stand modellerini firmamızın seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal etkinlikleriniz ve lansmanlarınız için de kullanıma uygun stand modellerimiz bulunuyor.

Sizlere max sistem, octanorm sistem ve mero sistem modüler stand modelleri arasından seçi yapma imkanı sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza, markanızın prestijine ya da tanıtımını yapacağınız ürün ve hizmetlere en uygun teşhir alanı modellerini tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz stand modellerinin tamamı konuklarınıza tanıtımı en kolay şekilde yapabileceğiniz tasarıma sahiptir. Sizlere daha fazla bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.