Aapex Show Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Firmaların ya da markaların ürettikleri ürün ya ad sundukları hizmetleri tanıtmanın en ideal içeriklerini yansıtan seçimler fuar alanlarında yer alır. Yurt içinde de sıklıkla düzenlenen fuar katılımlarına yer açmanızın yanı sıra farklı bir mecra alanına hitap etmek için yurt dışı fuar katılımlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı fuar katılımlarınızda ihtiyacınız olan desteği alabilmek için Global Fuar firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuar katılımları hem prestijiniz için hem de tanıtımınız için önemli olan seçimlerdir. Özellikle yurt dışında gerçekleştirilecek olan fuar seçimlerinde destek alabileceğiniz Global Fuar firmamızın ile ihtiyacınız olan tüm hizmet ve ürünleri anında elde edebilmenin avantajını yaşayabilirsiniz.

Rekabetin oldukça fazla olduğu fuar alanlarında firmanızın ya da markanızın ürün veya hizmetlerini aktarmanız için öncelikle müşterileri standınıza çekmeniz önemlidir. İdeal ve kaliteli bir stand seçimi ile birçok müşteri standınızı ziyaret ederek tanıtımınızı yapmanızı isteyecektir.

Aapex show stand seçimlerinizde Global Fuar firmamız tarafından sunulmakta olan seçimler arasında tercihinizi yaparak kaliteli bir standa sahip olmanın avantajını elde edebilirsiniz. Farklı stand modellerimiz arasından sizin ihtiyacınıza ve tanıtım seçiminize en uygun olan tasarımı seçerek standınıza sahip olabilirsiniz.

Aapex show stand tercihlerinde özellikle kolay kuruluma sahip olan seçimlere yer veren firmamız size zaman kazandıracak çözümleri sunuyor. Böylelikle daha kısa sürede tanıtımınız için hazırlanmanız da mümkün olur. Stand modellerimiz arasından seçim yapmanın yanı sıra farklı stand seçimleri içinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yurt dışında katılım sağlayacağınız fuar alanında ihtiyacınız olan stand seçiminin yanı sıra birçok malzeme ya da araç gereci de Global Fuar firmamızdan kiralama imkânınız bulunuyor. Teşhir stantları, broşürlükler, banklar ve buna benzer ihtiyaçlarınızı da tek adresten gerçekleştirmenin avantajlarını elde edebilirsiniz.

Yurt dışı fuarlarda tercüman hostes ya da sunum hostes seçimlerini size sunan firmamız aynı zamanda catering ve konaklama ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. Fuar alanında tüm tanıtım içeriklerine ve hizmetlerine kavuşmanızı sağlayan firmamızın sunduğu hizmet ve ürünleri ile ilgili tüm detaylı içerikleri öğrenebilmek için ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.