Global Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
Genel Bilgilendirme

2007 Yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Global Fuarcılık A.Ş. Dünya'nın heryerinde hizmet veren sektörün öncü firmalarındandır. İstanbul’da başlayan bu serüvene Amerika’nın Las Vegas, Chicago ve Atlanta, Almanya'nın Dusseldorf, İtalya'nın Milano, İngiltere'nin Londra, Rusya'nın Moskova ve BAE'nin Dubai emirliğinde üretim merkezleri açarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Katılım göstereceğiniz tüm fuarlar, toplantılar, lansmanlar, kongreler, konferanslar ve diğer organizasyonlar için sunduğumuz hizmetler ile siz de firma kimliğinizi ve prestijinizi koruyabilirsiniz.

Fuarlara hazırlık sürecinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için, deneyimli ve uzman kadromuz, en yeni teknolojilerle üretilmiş ekipman ve malzemelerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

NELER YAPIYORUZ?
Firmanızı uluslararası alanda en iyi şekilde tanıtmanıza yardım ediyoruz.
ÖDÜLLERİMİZ
ASD Market Week 2020 (Dalan Kimya), Cairo Show 2019 ( Kastamonu Entegre), Vietbuild 2019 (Kastamonu Entegre), Vietbuild 2018 (Kastamonu Entegre), Aapex Las Vegas 2018 ( Sampa Otomotiv), Cairo Wood Show 2018 ( Kastamonu Entegre), Vietbuild 2017 ( Kastamonu Entegre), Expo Riva Schuh 2015-2017 ( Paul Branco), Micam Shoeevent 2016 ( Paul Branco) vb birçok fuarda şirketimiz en iyi tasarım ve uygulama ödüllerine layık görülmüştür.
TARİHÇE
2007 yılında kurulan firmamız bugüne kadar bir çok Uluslararası Fuarda stand kurulum hizmet vermektedir.
NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?
Firmanızı uluslararası alanda en iyi şekilde tanıtmak ve sorunsuz bir fuar katılımı gerçekleştirmek istiyorsanız bizi seçmelisiniz.
4245
Proje
4245
Müşteri
23
Ödül
60
Çalışan