Fuar Catering

Katıldığınız fuarlarda ve lansmanlarınızda konuklarınıza leziz ve seçkin menülerden oluşan ikramlıklar sunabilirsiniz. İhtiyaca yönelik menü alternatiflerimiz ile her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Coffee break, öğle yemeği, sıcak ve soğuk ordövr tabağı ve kokteyl menülerimiz de catering hizmetlerimize dahildir. Hafızalarda yer edecek lezzetlerle konuklarınızı memnun etmek için catering hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Katılım gösterdiğiniz fuarlarda konuklarınıza içecek, atıştırmalık ya da ikramlık sunabilmeniz için fuar catering hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi en iyi şekilde arılayabilmeniz ve ikramlıklarınız ile fark yaratabilmeniz için tüm detayları düşünüyoruz. Paketlenmiş şekilde teslimatını gerçekleştirdiğimiz yiyecek ve içeceklerimizin tamamını sunuma hazır bir formda teslim almaktasınız.

Farklı menü seçenekleri sunarak ihtiyacınız olan atıştırmalık, yemek, içecek, kokteyl ya da ikramlık çeşitlerini seçebilmenizi sağlıyoruz. Tamamı leziz ve görsel açıdan şık bir duruş kazandırılmış olan yiyecek ve içecek çeşitlerimizden, kurumsal etkinlikleriniz için de faydalanabilirsiniz. Catering hizmetlerimiz kapsamında size özel çözümler de sunmaktayız.

Fuar etkinliklerinde ikramlık sunumlarınızın özenli olması gerektiğinin farkındayız. Seçilen ikramlıkların, kokteyllerin ya da atıştırmalıkların lezzeti kadar görünümünün de büyük önem taşıdığını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizlere en leziz ve sunumu en şık şekilde yapılabilecek menülerden oluşan bir catering hizmeti sunuyoruz. Sektördeki tecrübelerimiz ışığında, her markanın prestijine uygun ikramlıklar hazırlıyor ve tüm konuklarınızı bu açıdan da etkilemenizi sağlıyoruz.

Mevcut menülerimiz dışında, alternatif taleplerinizi de bize iletebilirsiniz. Hayal ettiğiniz ikramlık sunumu için sizlere çözüm odaklı farklı seçenekler de sunabilmekteyiz. Aynı zamanda fuar personeliniz için öğle yemeği ihtiyacınızı karşılayacak menü seçeneklerimizin de bulunduğunu bilmenizi isteriz. Her bütçeye uygun menü seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hafızalarda yer edecek sunumlar ve lezzetler için fuar catering hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz.