Showroom Dekorasyon

Firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtacak, prestijinizi koruyan bir showroom dekorasyon hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen stand projelendirilmesi çalışması ile ürün ya da hizmetlerinizin en doğru şekilde sergilenmesi mümkün olmaktadır. İç dekorasyon çalışmamız ile kurumsal kimliğinizi ya da firma kimliğinizi tüm konuklarınıza yansıtabilirsiniz. Marka imajınıza uygun dekorasyon hizmetleri sunuyoruz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

İlk izlenim, bir marka hakkındaki kanaatin büyük bölümünde etkili oluyor. Fuarlarda ise ilk izlenimde en önemli unsur ürün teşhir alanının görünümü ve mevcut stand hosteslerinin yaklaşımıdır. Sektördeki derin tecrübelerimizden yola çıkarak, sizler için business showroom ve dekorasyon hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede başarılı bir ilk izlenim etkisi yaratarak, tanıtımınızın amacına ulaşmasına yardımcı olmaktayız.

Tüm fuarlar ve lansman çalışmaları için verdiğimiz showroom ve dekorasyon hizmetlerimiz, alanında uzmanlaşmış olan kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uyguladığınız pazarlama stratejisine birebir uyumlu bir dekorasyon çalışması ile fuardaki başarı grafiğinizi ciddi seviyede yükseltebilirsiniz. Ürünlerinizin fuar standınızda en etkili şekilde teşhir edilmesini sağlayacak stratejiler geliştirmekteyiz.

Hizmetlerinizin etkin bir şekilde tanıtımı için de çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Aktif ve deneyimli kadromuz, fuar stratejinizi öğrenerek bu strateji doğrultusunda en uygun dekorasyon çalışmasını gerçekleştirmektedir. Ayrıca ekibimizin derin tecrübeleri ışığında sizlere rehberlik edecek önemli bilgiler de tarafınıza iletilecektir. Bu gibi etkinliklerde sadece broşürlüğün konumu, karşılama standının yönü dahi çok büyük önem taşır.

Business showroom dizaynı alanında da profesyonel hizmetlerimizden yararlanarak rakiplerinizden bir adım ileriye geçebilirsiniz. Çok sayıda rakibinizin olduğu bir platformda fark yaratmak için yapmanız gerekenleri çok iyi biliyoruz. Çözüm ortağınız olarak sizlere en akılcı stratejileri sunuyor, en yaratıcı çalışmalara imza atıyoruz. Katılım göstermek istediğiniz fuarlardan önce sizlere rehberlik etmek ve tüm hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlamak için hazırız!