Aapex Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Firmaların tanıtımlarında farklı uygulama içeriklerine yer açılır. Bu seçimler arasında ise yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuar katılımları da yer alıyor. Bu katılımlara yer vererek daha farklı alanlarda daha çok müşteriye marka ya da firmanızı tanıtma imkânını birebir elde edebilirsiniz. Özellikle yurt dışı fuar katılımları dünya çapında bir tanıtımı da sunar. Bu katılımınızda Global Fuar firmamızdan destek alarak daha etkili bir tanıtımı kolaylık gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuar alanlarına yapılacak olan başvurular sonrasında gerçekleşecek olan katılımda yapılan tanıtımlar son derece önemlidir. Özellikle müşterilerin sizi ziyaret etmesi için standınızın da dikkat çeken ayrıntıya ve kaliteye sahip olması gerekir. Bu anlamda size destek olan firmamız birçok farklı stand model seçimini sunuyor.

Aapex stand seçimlerinde tercih edebileceğiniz farklı stand model seçimleri arasından seçiminizi yaparken firmanıza en uygun olan seçimlere yer verebilirsiniz. Ahşap ve maxima gibi stand modellerimizin yanı sıra diğer ürünlerimize de yer açarak ideal ve kaliteli bir standa kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Aapex stand modellerimizde özellikle kolay kuruluma ve gizli montaj detaylarına hâkim olan ürünlere yer açıyoruz. Firmamızın sunduğu model seçimlerinde değişiklik ya da hayalinizdeki stand uygulamasının yaratılması aşamasında da Global Fuar firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Yurt dışı fuar katılımınızda ihtiyacınız olan stand modelinin yanı sıra tanıtımınız için gerek duyduğunuz birçok malzeme ve araç gereç temininde de hizmet ve ürünlerimizden yararlanmanız mümkün. Bunların yanı sıra yurt dışı fuar katılımınız içinde tanıtımınıza destek olacak olan hostes tercihlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Sunum ve model hostes seçimlerinin yanı sıra tercüman hostes tercihinizi de hemen alabilirsiniz.

Konaklama seçimlerinden catering tercihlerine kadar birçok alanda da sunulan hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile yurt dışı fuar alanınızda tüm detaylara ve ihtiyacınız olan tüm içeriklere yer açılmasını sağlayan firmamızın sunduğu birçok farklı seçimde bulunuyor.

Global Fuar firmamızdan temin edebileceğiniz hizmetler ve ürünler ile ilgili olarak tüm detaylı bilgileri kolaylıkla edinmeniz için hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek anında hizmetleri almanız mümkün.