Africa Health Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışında birçok farklı zamanlarda düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan fuar katılımlarında yer alarak markanızı ya da firmanızı daha iyi tanıtabilme fırsatını elde edebilirsiniz. Özellikle yurt dışı fuar katılımları daha farklı coğrafyalarda tanınmanızı sağlayacak olan seçimleri de sunar. Katılım gerçekleştireceğiniz yurt dışı fuarı ile ilgili olarak firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuarları düzenli olarak gerçekleştirilmeye devam ediyor. Farklı tanıtım ve konu çeşitlerine göre gerçekleştirilen bu fuar katılımda markanız ya da firmanızın konusuna uyumlu olan seçimlere yer vererek sizde hem prestijinizi artıracak hem de tanıtımınızı gerçekleştirecek fuar seçimine yer açabilirsiniz.

Yurt dışında gerçekleştirilecek olan fuar katılımınızda rekabetçi alan içinde kendi marka ya ad firmanızın öne çıkmasını sağlamak için ise Global Fuar firmamızın desteğini alabilirsiniz. En iyi tanıtım ve sunumları gerçekleştirmenizde destek olan firmamız aynı zamanda konaklama ve catering hizmetlerini de size sunuyor.

Africa health stand seçimlerinizde firmamız bünyesinde yer alan seçimler arasından tercihinizi yaparak sizin için en ideal olan tercihe yer açabilirsiniz. Sadece firma ürün stand modellerimiz değil aynı zamanda talep ettiğiniz modelleri de sizin için özen ile hazırlıyoruz.

Africa health stand tercihlerinde her daim kolay kurulum uygulamasına yer vererek kısa sürede fuar alanında hazır olmanıza da yardımcı oluyoruz. Oldukça kaliteli bir biçimde tasarlanan stantlarımızın yanı sıra teşhir stantlarımızı da tercih etmeniz mümkün.

Yurt dışı fuar alanında ürün ya da hizmet tanıtımlarınızdan size destek olacak olan hostes ihtiyacınızı da firmamızdan rahatlıkla temin etmeniz mümkün. Model hostes, sunum ya da tercüman hostesi gibi seçimlerin yer aldığı listeden istediğiniz tercihleri ürün ya da hizmet seçiminize göre gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekleştirilecek olan yurt dışı fuar etkinliğinde tanıtımınızı en iyi şekilde yapmanıza destek olacak olan tüm ihtiyaçlarınızı firmamızdan kolaylıkla talep edebilirsiniz. Konaklamadan stantlara kadar uzanan liste içinde yanı zamanda tanıtım için gerekli olan malzeme tercihleri de yer alıyor.

Yurt dışı fuar katılım desteği ile ilgili olarak detaylı bilgileri ve hizmetlerimizi öğrenmek için hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.