Amerika Fuar Standı

Global Fuar A.Ş. ABD'nin 6 farklı şehrinde üretim merkezi olan ve ülkenin tamamına servis verebilen tek Türk şirketidir. Ülkemizin en fazla ihracat yapan ilk 30 firmasının nerede ise tamamı ile çalışmakta ve sadece Türk değil tüm Dünya ülke katılımcılarına hizmet verebilmektedir. Global dünyada fark yaratan stand dizaynlarımız ile siz de hem müşterilerinizde hem de rakiplerinizde etkileyici bir izlenim bırakabilirsiniz. Fuar stand modellerimizi inceleyerek beklentinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz. 

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Tüm rakiplerinizle birlikte geniş bir kitleye hitap edeceğiniz bir etkinlik olan fuarlarda, ilk izleniminiz ile fark yaratmak isterseniz, önerimiz ahşap stand modellerimiz arasından seçim yapmanızdır. Modüler stand modelleri arasından hemen göze çarpan ve çok daha prestijli bir duruş sergileyen ahşap stand modelleri, rakiplerinizden bir adım öne çıkmak için de ideal bir seçim olabilir.

Sizlere farklı tasarımlara ve farklı renklere sahip çok sayıda ahşap stand modelini inceleme imkanı sunuyoruz. Görsel anlamda çekici bir duruşa sahip olan ahşap stand modellerimiz arasında hem ürün sergilemeye hem de konuk ağırlamaya yönelik olarak dizayn edilmiş olan seçenekler bulunuyor. Hizmetlerinizin tanıtımı için özel olarak dizayn edilmiş modeller de alternatifleriniz arasında bulunuyor.

Opsiyonel ve ekonomik stand uygulamalarımız, doğru ışıklandırma çalışması ile istenen etkiyi maksimum düzeyde sunabilir. Tanıtım çalışmalarınızı rahatlıkla yaparken konuklarınıza bilgi de verebileceğiniz alanlara sahip ahşap stand modellerimiz, ahşabın yarattığı sıcak ve samimi havayı da net bir şekilde yansıtıyor. Kare ya da dikdörtgen yapıdaki ahşap stand modellerimizi mutlaka incelemenizi öneririz.

Vizyonunuzu fuar katılımcılarına yansıtabilmeniz için uzman ekiplerimizin dekorasyon çalışmalarından da faydalanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı fuarları yakından takip eden ekiplerimiz, deneyimlerini sizin için hazırladıkları stand dekorasyon projesi çalışmasına yansıtabilir. Ahşap stand modellerimizi inceledikten sonra dekorasyon çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.