Amsterdam Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Amsterdam fuar ve kongre merkezleri içerisindeki fuar ve kongre merkezleri başta olmak üzere sizlere diğer açık olan kapalı sergi alanlarında da hizmet sunmaktayız. Yurt dışından gelecek olan müşterilerinizi ve hedef kitlenizi en prestijli şekilde ağırlayarak, stand kurulumu, fuar catering, konaklama, fuar malzemeleri kiralama ve showroom dekorasyonu ile ilgili hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Farklı stand çeşitlerimiz arasında açık alan aktiviteleri için uygun olan bütün stand çeşitleri yer almaktadır.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Amsterdam fuar stand çeşitlerimiz arasında farklı sektörlere uygun olan stand tasarımları yer almaktadır. Ürünlerinizin teşhirine yönelik olan stand çeşitlerimiz ile birlikte aynı zamanda sizlere hizmet tanıtımlarınızı da yapabileceğiniz özel olarak dizayn edilmiş çeşitleri sunuyoruz. Fuar standlarımız sayesinde tanıtım ve iş geliştirme çalışmalarınıza en uygun olan seçimleri yapabiliyorsunuz. Amsterdam’da yer alan fuarları yakından takip ederek çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Hollanda, Amsterdam’da düzenlenen etkinliklerde sektör bazında en fazla hangi stand modellerinin o dönem tercih edildiğini ve ilgi gördüğünü analiz ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hangi stillerde dekore edildiği ya da hangi aydınlatma araçlarının gerekli olduğunu tespit ederek çağımızın gereksinimlerini yakalıyoruz. Bu sayede, sizler de katılım gerçekleştireceğiniz fuarda tanıtımını yapacağınız ürün ve hizmetlerinize en uygun görselliğe sahip olan modelleri kullanmış oluyorsunuz.

Farklı stand alternatifleri arasından istediğiniz modeli seçerek en hızlı şekilde kurulum işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap stand modelleri, modüler stand modelleri ve maxi stand modellerini bir arada bulabileceğiniz ürün koleksiyonlarımızda gereksinim duyabileceğiniz tüm stand modelleri yer almaktadır. Katılacağınız fuarda size ayrılan özel alanı en etkili şekilde kullanabilmeniz konusunda sizlere tam destek sağlıyoruz.

Amsterdam’da düzenlenen fuarlar günümüzde en büyük ilgiyi gören fuarlar arasında yer almaktadır. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen bu fuarlar, diğer şehirlerdeki fuarlara göre bazı dönemlerde daha fazla ilgi görebilir. Bu sebeple, Amsterdam fuar stand seçiminizi markanızın prestijini yansıtabilecek şekilde seçmeniz doğru kitleye hitap edebilmeniz açısından büyük bir önem taşıyor. Bu noktada sizlere çözüm sunan firmamızı tercih ederek beklentilerinizin eksiksiz karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve marka duruşunu yansıtabilen stand modellerimiz güvenilir bir şekilde üretilmektedir. İşlevsel özelliklere sahip olan tüm ürünlerimiz, ürün teşhirlerine ve hizmet tanıtımlarına uygun olan modellerdir.

Fuar stand modellerimizi tercih ederek sizler de marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Fuar standı modellerimiz ve hizmet kapsamımız hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz markanızın ihtiyacı olan tüm detayları sizler için özel olarak analiz ederek fuar standlarınızı geliştirmektedir.