Atlanta Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Atlanta fuar stand seçeneklerimiz ile uluslararası pazardaki marka gücünüzü ve payınızı arttırmanızı sağlıyoruz. Etkinliklerde yer alacağınız zaman sizlere markanızın fark edilebilmesi için ahşap standlar, modüler standlar, maxi standlar ve modüler paket sistemleri sunuyoruz. Catering, ürün teşhir standı, fuar malzemeleri kiralama, konaklama ve showroom dekorasyon gibi alanlarda da sizlere hizmet veriyoruz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Sektördeki rakipleriniz ile rekabet edebilmenizi sağlayan etkinlikler arasındaki fuarlarda, hedef kitleniz üzerinde iyi bir ilk izlenim yaratabilmek istiyorsanız fuar standı seçiminize ve sunumlarınıza dikkat etmelisiniz. Rakipleriniz arasında fark yaratabilmenizi sağlayan özel ahşap stand modellerimizi seçerek rekabet ortamındaki varlığınızı sürdürebilirsiniz. Atlanta fuar stand modellerimiz arasında aynı zamanda maxi standlar, modüler standlar ve modüler paketler de yer almaktadır.

Modüler stand modellerimiz arasından göze çarpan, ilgi çekici ve daha prestijli bir duruşa sahip olan modellerimiz bulunuyor. Rakiplerinizden bir adım daha öne çıkabilmek için sizler de markanızın duruşunu en iyi şekilde sergileyebilecek olan modellerimize göz atabilirsiniz. Sizlere farklı tasarımlar ve renkler eşliğinde sunduğumuz modellerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilme imkanı sunuyoruz.

Görsel ve estetik açıdan son derece ilgi çekici ve özgün duruşa sahip olan stand modellerimiz arasında ürünlerinizi sergileyebileceğiniz ve konuklarınızı ağırlayabileceğiniz modellerimiz yer alıyor. Hizmet tanıtımlarınızı yapabilmeniz için ise, özel olarak dizayn edilmiş olan fuar standı modellerimiz bulunuyor.

Ekonomik şekilde erişebileceğiniz Atlanta fuar stand seçeneklerimizi doğru ışıklandırma ile kullanabilmeniz için geliştiriyoruz. Hedef kitleniz üzerindeki etkiyi en üst seviyede elde edebileceğiniz ışıklandırmaları profesyonel şekilde yönetiyoruz. Tanıtım çalışmalarınızı rahat ve etkileyici bir şekilde yapabileceğiniz stand modellerimiz kurumsal, prestijli ve samimi bir duruşa sahip şekilde dizayn ediliyor. Kare veya dikdörtgen olarak da seçebileceğiniz modellerimizi etkinlikteki alanın özelliklerine göre markanız için belirliyoruz.

Marka vizyonunuzu fuardaki katılımcılara sergileyebilmeniz için profesyonel ekibimizin dekorasyon çalışmalarından sizler de yararlanabilirsiniz. Uluslararası etkinlikleri yakından takip eden ekibimiz, elde ettikleri tecrübeli sizler için hazırladıkları fuar standı modellerinde kullanmaktadır. Stand modellerimizi inceledikten sonra dekorasyon çalışmaları diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgiler için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.