Berlin Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Fuar ve etkinlikler açısından son derece verimli olan Berlin, önemli fuar merkezlerine sahiptir. Şirketimiz Berlin’deki etkinliklere katılacak olan firmalara fuar standı konusunda profesyonel ve kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Berlin fuar stand ihtiyaçlarınızı konaklama hizmetleri, catering, malzeme kiralama ve showroom dekorasyon hizmetlerimiz ile birlikte sizlere sunuyoruz. Etkinliklere sorunsuz bir şekilde marka duruşunuzu en iyi biçimde yansıtabileceğiniz çalışmalar sergiliyoruz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Berlin fuar stand ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için sizlere farklı fuar standı model seçeneklerimiz ile çözüm sunuyoruz. Bütün dünyadaki en ilgi çekici ve gözde şehirler arasında yer alan Berlin’de ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımını yapabilmek ve global pazarda kendi sektörünüzde kendinizi geliştirebilmek istiyorsanız doğru stand modelini seçmeniz gerekiyor. Stand modellerinin seçimini yaparken ilk olarak işlevsel özelliklere dikkat etmelisiniz. Ancak bununla birlikte fuarda size ayrılan alanın özellikleri ve marka duruşunuzu da unutmamalısınız.

Fuarlarda yer aldığınız zaman ilk izleniminiz sizler için son derece önemli oluyor. İlk izleniminizi hedef ve potansiyel hedef kitleniz üzerinde başarılı bir şekilde yaptığınız zaman marka bilinirliğinizi ve prestijinizi artırabilirsiniz. Ürün ya da hizmetlerinizden daha çok katılımcılar sizin kullandığınız fuar standlarına dikkat edebiliyor. Bu sebeple, klasikleşmiş tasarımlardan uzak durmanız ve ilgi çekici tasarımlara doğru yönelmelisiniz. Planladığınız tanıtım çalışmalarının daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız sizler de Berlin fuar stand modellerimize göz atabilirsiniz.

Berlin fuar stand modellerimiz arasında ahşap stand, modüler stand ve maxi stand modelleri de yer almaktadır. Ürün çeşitliliğimizi sizlere sunarken, hedefimiz daima kaliteli bir duruş sergileyebilmeniz oluyor. Ürünlerinizi teşhir edebilmeniz ve aynı zamanda hizmet tanıtımlarınızı da yapabilmeniz için özel olarak tasarlanan stand modellerimizi Berlin’de yer alan tüm etkinliklerde kullanabilirsiniz.

Tüm sektörleri yakından takip eden ve Berlin’de yer alan etkinlikleri de yakından takip eden profesyonel ekibimiz sürekli olarak kendisini geliştirerek en güncel ve trend olan tasarımları sizlere sunuyor. Katılım göstereceğiniz fuarda ilginin sizin markanız üzerine yoğunlaşmasını ve markanızın rekabet içerisinde olduğunuz markaların da dikkatini çekmesini istiyorsanız fuar standı modellerimize göz atabilirsiniz.