Brezilya Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Her yıl karnavalları en eğlenceli etkinlikleri ile tüm dünyanın gündeminde olan Brezilya, ticari amaçla da onlarca farklı aktiviteye ev sahipliği yapıyor.Bunlardan biri de fuarlardır. Brezilya’da düzenlenen tüm fuarların yakın takipçisi olan firmamızın ekipleri size en uygun stand modellerinin hangileri olduğu konusunda da yardımcı olacaktır. Hangi ürün ya da hizmet tanıtımını yaptığınız ve fuarda ne kadar alana sahip olduğunuzu belirtmeniz, size en uygun Brezilya fuar stand modellerinin önerilmesi için yeterli olur.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Her yıl karnavalları en eğlenceli etkinlikleri ile tüm dünyanın gündeminde olan Brezilya, ticari amaçla da onlarca farklı aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Bunlardan biri de fuarlardır. Hemen her sektöre yönelik ulusal ve uluslararası fuarlar düzenleyen Brezilya’da ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Brezilya tanıtım çalışmalarının global bazda gerçekleştirilebileceği ülkeler arasında yer alıyor. Tanıtımlar için ihtiyacınız olabilecek stand modellerini firmamızdan temin edebilir ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Brezilya fuar standı modelleri arasında ahşap malzemelerden hazırlanmış kaliteli stand tasarımları da bulunuyor. Farklı renk seçenekleri eşliğinde sunduğumuz ahşap stand modellerine alternatif olarak modüler stand çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bir lego gibi hızlı bir şekilde birbirine bağlanabilen modüler stand modellerine ek olarak, çok sayıda ürün teşhiri için ideal olabilen maxi stand modellerine de yönelebilirsiniz.

Brezilya’da düzenlenen tüm fuarların yakın takipçisi olan firmamızın ekipleri size en uygun stand modellerinin hangileri olduğu konusunda da yardımcı olacaktır. Hangi ürün ya da hizmet tanıtımını yaptığınız ve fuarda ne kadar alana sahip olduğunuzu belirtmeniz, size en uygun Brezilya fuar stand modellerinin önerilmesi için yeterli olur. Bu sayede seçeneklerinizi azaltarak, daha kolay stand tercihinde bulunmanıza olanak tanıyoruz. Üstelik sizlere alternatif olarak sunduğumuz standların tamamı kullanışlı ve pratik ürünlerden oluşur.

Brezilya fuar standı modelleri arasında beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan ve karşılama bankosu gibi ek alanların entegre edilebildiği tasarımlar da bulunuyor. Bağlantı hatları gizli olan ve bu yönüyle şık duruşundan ödün vermeyen stand modelleri ürünlerinizin daha estetik bir dizilim ile teşhir edilmesine de olanak tanır. Brezilya fuar standı modelleri beklentilerin maksimum seviyede karşılanabildiği özel dizaynları ile en iyi ve en etkin tanıtımı yapabilmenizi sağlar. Fuar stand modellerimizden örnekler iletmemiz ve sizlere konuya dair daha fazla bilgi vermemiz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.