Chicago Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Chicago fuar stand modellerimiz ile Chicago’da yer alan fuarlarda sizlere yepyeni heyecanlar yaşayabilmenizi sağlıyoruz. Katılımcılarınıza daha iyi şekilde hitap edebileceğiniz ve marka duruşunuzu en iyi şekilde yansıtabilecek fuar standı modellerini sizlere sunuyoruz. Hedef kitlenize ve potansiyel hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını en estetik ve etkileyici şekilde yapabileceğiniz fuar standı modellerimize sizler de göz atabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Chicago, turizm açısından da popülerliği sürekli artan şehirler arasında yer almaktadır. Her yıl ev sahipliği yaptığı farklı fuar etkinlikleri ile ön plana çıkan bu şehirde düzenlenen bu fuarlarda dünyanın dört bir yanından ziyaretçi gelmektedir. Global anlamda markanızı geliştirmek istiyorsanız Chicago fuar stand modellerimize sizler de göz atabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz fuar standı modellerine firmamız tarafından sunulan stand modelleri arasından erişebilirsiniz. Chicago’da düzenlenen etkinliklerde bütün dikkatleri markanızın prestijli duruşu üzerine çekebileceğiniz farklı fuar standı çeşitlerini sizlere sunuyoruz.

Fuar standı modellerimizi tüm dekorasyon ve ışıklandırma sistemlerine uygun olan geliştiriyoruz. Standları kullanarak bütün çalışmaları gerçekleştirebilmeniz için sizlere maksimum verimlilik alabileceğiniz işlevsel özelliklere sahip olan fuar standı modellerini sunuyoruz. Fuarlardaki rekabet ortamında ürün ve hizmetlerinizin tanıtımlarını markanızın duruşuna yakışır bir şekilde yapabilmenizi sağlayabilen fuar standı modelleri, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayabiliyor. Ürün ve hizmet tanıtımlarına uygun olan ahşap stand modelleri ile birlikte sizlere modüler stand modelleri ve maxi stand modelleri de sunuyoruz.

Chicago’da düzenlenen fuarlara her yıl Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok farklı ülkesinden katılımcı geliyor. Bu sebeple, katılım gösteren firmalar marka bilinirliği konusuna son derece hassas davranıyor. Chicago fuar stand modellerimiz sayesinde sizler de marka bilinirliğinizi bu etkinliklerde yükseltebilirsiniz. Katılımcıların dikkatini çekebilecek özelliklere sahip olan fuar standı modellerimiz broşür dağıtımları ile birlikte bankoların kurulumuna kadar entegre sistemlerin ilave edilebileceği özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanıyor.

Profesyonel fuar standı hizmetlerimizden yararlandığınız zaman herhangi bir problem yaşamadan etkinlikte yer alabilirsiniz. Dikkat çekici yeni nesil fuar standı modellerimiz, markanızın prestijinin yükselmesinde ve etkileyici tanıtımlar yapmanızda büyük bir rol üstlenecek.