Colombia Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yurtdışı fuarları firma ya da markalar için özel önem taşıyan mecralardır. Bu alanlarda gerçekleştirilecek olan tanıtımlar ile rekabetçi piyasa içinde sıyrılmanın elde edilmesi mümkün olacaktır. Tanıtımların gerçekleştirilmesinde sadece ürün ya da hizmetiniz değil bunun sunumu da son derece önemlidir. Fuar alanında yer alacak olan stand ve tanıtım malzemelerinizi firmamızdan temin ederek avantajlı bir seçime yer açabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yapılan fuar tanıtımlarına rakip firmalar arasında kendinizi bir adım öne atmanız ve etkinliğinizi göstermeniz gerekir. Çalışmalarınızda gerçekleştireceğiniz tanıtım ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz stand seçiminin genel hatlarını belirleyebilirsiniz. Global fuar firması olarak sizlere sunduğumuz stand modeller arasından seçim yapma imkânınız bulunuyor.

Ürün ve hizmet tanıtımlarınızda ihtiyacınız olan samimi ortamın yaratılmasında ahşap tasarıma sahip olan stand seçimine yer açabilirsiniz. Daha şık bir stand görüntüsü için ise maxima stand modelimiz sizi bekliyor. Modüler stand modellerin de yer aldığı ürün yelpazemizin dışından sizin arzu ettiğiniz tasarımda firmamız tarafından hazırlanarak sunulabilir.

Kolay kuruluma sahip olan stantlarımız zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan özelliklere sahiptir. Görsel açından son derece estetik bir görünüme sahip olan stantlarda gizli montaj uygulamalarına yer açılır. Ürünlerimizin yanı sıra özel olarak tasarlanmasını istediğiniz stantlarda aynı özellikler ile hazırlanarak ihtiyacınıza uygun olacak şekilde zamanında teslim edilir.

Colombia Stand seçiminizde gerçekleştireceğiniz tanıtımda ihtiyaç duyduğunuz sadece stand değildir. Bunun yanı sıra tanıtım için gerekli olan aksesuar ve malzeme teminlerini de firmamızdan talep etme şansınız bulunuyor. Sunum ve tanıtım için özellikle ihtiyaç duyulan broşürlük, yönlendirme panosu, video Wall gibi birçok ürünü kiralayabilirsiniz.

Colombia Stand tercihinizde ürün ya da hizmet pazarlamanız ve tanıtımınız ile ilgili olarak ihtiyaç duyabileceğiniz hostes seçimini de firmamızdan temin etmeniz mümkün. Sadece servis ve model hostes değil aynı zamanda tercüman hostes talebinizi de firmamıza iletebilirsiniz.

Yurt dışı fuar katılımlarınızda dilediğiniz tanıtımı istenen şekilde gerçekleştirmeniz için desteği alabileceğiniz Global Fuar firmamızın ürünleri ve hizmetleri ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçebilirsiniz.