Coverings Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Farklı mecra kanallarını deneyerek rekabetçi piyasa içinde marka ya da firma tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu tanıtım seçimlerinde ürettiğiniz ya da sunduğunuz hizmeti daha iyi aktarabilmenin yolu ise fuar katılımlarıdır. Fuar katılımları sadece yurt içi değil yurt dışına da yapılarak daha geniş bir mecraya katılmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Yurt dışı fuar katılımınız da tanıtım işlemi için gerekli olacak olan tüm seçimleriniz için ise Global Fuar firmamızdan destek almanız mümkün.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışında düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan fuarlar birçok firma için son derece özle olan etkinliklerdir. Bu etkinlikler sayesinde yeni iş bağlantılarını kurmanın avantajını elde ederken aynı zamana ulusal bir alanda tanıtım yapmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Fuar katılımlarınız da size destek olan firmamız farklı stand modelleri ile daha iyi bir tanıtım yapma olanağını sunuyor. Sunumların gerçekleşeceği ve markanızın ya da firmanızın tanıtımı için gerekli olan alanda stand kurulumunuz en kaliteli seçim ile gerçekleştirmenizi sağlayan Global Fuar firmamız aynı zamanda kolay kurulum imkânına sahip olan seçimleri size sunar.

Coverings stand tercihlerinizde firmamızın ürün yelpazesi içinde yer alan seçimler arasından tercihinizi yaparak standınıza kavuşabilirsiniz. Eğer firmamızın stand modelleri haricinde bir talebiniz var ise bunu da talep etmeniz durumunda yeni stand seçiminizi sizin için hazırlıyoruz.

Coverings stand seçimlerinin yanı sıra tanıtım için son derece önemli olan diğer tercihleri de firmamızın ürün ve hizmetleri arasından kolaylıkla temin edebilirsiniz. Tanıtım uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz bank ve taburelerin yanı sıra broşürlük gibi birçok araç gereci kiralayabileceğiniz adresimizde aynı zamanda elektronik ürün seçimlerin de bulabilirsiniz.

Stand ve gerekli olan tanıtım materyallerinin yanı sıra yurt dışı fuar etkinliğinde ihtiyaç duyabileceğiniz tercüman hostes seçimini de temin edebilirsiniz. Sadece tercüman hostes değil aynı zamanda model ve sunum hostes seçimlerini de talep etmeniz mümkün.

Yapacağınız tanıtımda rakip firmalardan kısa bir süre içinde ayırt edilmenizi sağlayacak olan tanıtım detaylarını görmek ve tanıtım seçimleri ile ilgili içerik bilgilerine ulaşım sağlamak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçebilirsiniz.