Dubai Fuar Standı

Dubai son yıllarda global fuar etkinliklerinin sıklıkla düzenlendiği bir ülke haline geldi. Müşterilerinizin dikkatini çekmek ve konforlu bir şekilde ürün ve hizmet tanıtımınızı gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan Dubai fuar standı modelini sizlere biz sunuyoruz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Dubai son yıllarda global fuar etkinliklerinin sıklıkla düzenlendiği bir ülke haline geldi. Tüm dünya için bir cazibe noktasına dönüşen Dubai fuarlarına katılım göstermek istediğinizde, güçlü bir rekabet sahasında yerinizi almış olacaksınız. Müşterilerinizin dikkatini çekmek ve konforlu bir şekilde ürün ve hizmet tanıtımınızı gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan Dubai fuar standı modelini sizlere biz sunuyoruz.

Modüler ya da ahşap fuar stand modellerimiz ile rakiplerinizden daha fazla dikkat çekebilir ve marka prestijinizin global sektörde de tanınmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinize yönelik, özel olarak dizayn edilmiş olan Dubai fuar standı modellerimiz şıklık beklentisini en üst düzeyde karşılıyor. Parça bağlantı hatlarının gizli olduğu, pürüzsüz yüzeyi ile kolay kullanım sunan, tüm ürün teşhirlerinin konforlu bir biçimde yapılabildiği stand modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Fuar alanında size ayrılan bölümü en verimli şekilde kullanabilmeniz için profesyonel fuar stand tasarımlarımızdan faydalanmanızı öneririz. Müşteri karşılama, ağırlama, ürün teşhiri, tanıtım gibi tüm çalışmalarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz şekilde dizayn edilen stand modellerimiz farklı uygulamalar için de ideal bir yapıya sahiptir.

İstenen stilde ışıklandırma ve dekore edilme özelliğine sahip olan Dubai stand modellerimiz, markanızı en iyi şekilde temsil edebilmenize ve kurumsal imajınızı güçlendirmeye yönelik olarak beklentilerinizi karşılayacaktır. Hızlı ve kolay kurulum özelliğine de sahip olan Dubai stand modellerimiz, Dubai’da düzenlenen en popüler fuar organizasyonlarında dahi, dikkat çekmenizi sağlayacak.

Müşterilerinizde ilk izlenim noktasında etkileyici bir intiba bırakacak olan fuar stand modellerimizin en kaliteli malzemeler ile üretildiğini bilmenizi isteriz. Aynı zamanda logo uygulamalarının zorlanmadan yapılabildiği stand dizaynlarımız arasında sıra dışı görünümü ile ön plana çıkan modellerimiz de yer alıyor. Tasarım ekibimiz size özel, markanıza uygun stand dizaynları da hazırlayabilir. Konuya dair bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.