Expo Antad Stand

Marka ya da firmanızın tanıtımında farklı seçimlere yer açarak hedef kitlenize ulaşmanız mümkün. Fakat fuar katılımlarını sağlayarak firma ya da markanızı daha iyi tanıtma ve ürün ya da hizmetinizi daha iyi aktarım sağlama fırsatını elde edebilirsiniz. Özellikle yurt dışı fuar katılımları ile firmanızın tanıtımını dünya çapında gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz yurt dışı fuar katılımınızda size destek olacak seçimlere yer vermek için Global Fuar firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışında düzenli olarak belli zamanlarda düzenlenen fuarları takip ederek katılım sağlayabilirsiniz. Yurt dışında gerçekleşen fuar katılımınız ile beraber geniş coğrafyalara firma ya da marka tanıtımınızı yapmanın ayrıcalıklarını elde edebilirsiniz. Bu seçimlere yer açarken firmamızın desteğinden yararlanarak ideal bir tanıtıma yer açabilirsiniz.

Expo antad stand seçimlerinizde firmamızda yer alan ürünler arasından tercihinizi yaparak ideal bir standa yer vermenin avantajını elde edebilirsiniz. Farklı çeşitlere sahip olan stantlar arasında yer alan ahşap model daha samimi ve sıcak bir tanıtım için ideal olurken daha şık ve etkileyici bir tercih için ise maxima model tercihine yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra modüler model seçimlerini de tercih edebilirsiniz.

Expo antad stand tercihinizde firmamızdan destek alarak kolay kurulan sahip olan bir ürünü seçmenin avantajını elde edebilirsiniz. Kolay kurulum özelliğine sahip olmanın yanı sıra gizli montaj seçimi ile de düzgün görüntüye sahip olan standa sahip olabilirsiniz.

Yurt dışında gerçekleşen fuar katılımınızda sadece stand ihtiyacınızda değil aynı zamanda tanıtım için ihtiyaç duyduğunuz araç ve gereç temininde de firmamızdan destek alma şansınız bulunuyor. Farklı tanıtım ekipmanlarının yer aldığı listemizde buluna tüm araç gereçleri kolaylıkla kiralamanız mümkün.

Fuar katılımınızda ihtiyaç duyduğunuz sunum ya da model hostes seçimini de firmamızda talep edebilirsiniz. Aynı zamanda daha iyi bir tanıtım seçimine yer açmak için tercüman hostes teminini de talep etmeniz mümkün.

Yurt dışı fuar katılımınızda yer alabilecek olan tüm stand ve ekipman teminini elde edebileceğiniz firmamızdan alabileceğiniz hizmet detayları ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimizle irtibatta geçebilirsiniz.