Expodefensa Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yapılacak olan tanıtımlar markanızın ya da firmanızın prestiji ve satışının artmasına etki eden uygulamalardır. Bu tanıtım alanları arasında yer alan fuarlar ise eşsiz fırsatları sunuyor. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışından da düzenli olarak yapılan fuar uygulamalarına yer açarak firmanızın ya da markanızın tanıtımını dünya üzerinde gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz. Yurt dışı fuar katılımınızdan en ideal tanıtımı yapmanıza destek olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuarlar farklı zamanlarda farklı konu seçimlerine göre yurt içinde ve yurt dışında düzenlenebiliyor. Özellikle yurt dışı fuar katılımları değişik ülkelerde firmanızın adının anılmasına ve bu ülkelere satışınızı gerçekleştirmesiniz olanak sunan uygulamalardır. Yapılacak olan fuar katılım etkinliğinde gerçekleştireceğiniz tanıtım için gerekli olan her şeyi Global Fuar firmamızın da temin etme şansınız bulunuyor.

Expodefensa stand seçimleriniz de Global Fuar firmamızın içinde yer alan stand model seçimleri arasından tercihinizi kolaylıkla yapmanız mümkün. Farklı seçim özelliklerine sahip olan stand modellerimiz hem kaliteli hem de etkileyici bir görüntü sunarak müşterilerin dikkatini çekecek özellikleri sunuyor.

Expodefensa stand tercihlerinde kolay kurulum son derece önemlidir. Kolay kurulum yapılabilmesi ile birlikte tanıtım ve sunum işlemleriniz için daha fazla zaman kazanmanız mümkün olur. Firmamızda bulunan tüm stand modelleri kolay kurulum özelliğine sahiptir. Farklı bir stant seçimine yer vermek isterseniz bu konuda da firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Fuar alanında stantlarınızda yapacağınız tanıtım için ihtiyacınız olan birçok malzeme, araç gereç ve elektronik cihaz seçimleri ile ilgili olarak da firmamız sizlere hizmet sunuyor. İstediğinize uygun olarak hazırlanacak olan fuar tanıtım içeriğinizde dilediğiniz ürünleri kiralamanız mümkün.

Yurt dışı fuar katılımlarınızda tanıtım için önemli olan bir diğer detay ise hostes seçimleridir. Model ya da sunum hostes tercihlerinizin yanı sıra yurt dışı fuarınızdan size destek olabilecek olan tercüman hostes seçimlerini de firmamızdan talep edebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz tanıtımınızda konaklamadan stantlara ve hostes ihtiyacınıza kadar birçok seçimlerden destek alabileceğiniz firmamızın diğer hizmet ve ürün detayları ile ilgili tüm bilgileri ise müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek öğrenebilirsiniz.