Fabtech Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Rekabetçi piyasa içinde yapılan birçok reklam ve tanıtım uygulamasının yanı sıra etkisinin tartışılmaz düzeyde olduğu bilinen fuarlar her daim devam ediyor. Yurt içi fuarlarının yanı sıra yurt dışı fuarlarında etkisi firma tanıtımı için özel öneme sahiptir. Gelişmekte olan dünya içinde ideal bir tanıtım uygulaması üzerinde dikkatleri üzerinizde toplamak için stand seçimine önem verilmesi gerekir.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuarlara yapılacak olan katılım içinde yer almak son derece önemlidir. Fuarlarda yapılacak olan katılımda dikkatleri üzerinizde toplamak ve istediğiniz yatırımcıları yakalayabilmek için ideal bir seçim yapmanız gerekir.

Yurt dışında yapılan fuar katılımlarında istediğiniz etkiyi kazanmanıza destek olan firmamız hem stand seçiminde hem stand dekorasyonu içinde size hizmet sunuyor. Fabtech fuar katılımınız da istediğiniz etkiyi yakalamak için firmamızın sunduğu stand seçimleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Değişen stand modelleri arasından seçiminizi yaparken uzman ekibimizden de destek alarak en doğru olan stand ve tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Fabtech fuar stand seçiminde ahşap standlara yer açmak isterseniz renk ve dizayn olarak değişen projeler ile kolay kuruluma sahip bir tanıtıma yer verebilirsiniz. Fabtech fuar stand seçiminde sadece huzur veren ve sade bir tasarıma değil aynı zamanda gösterişli olan seçime de yer verebilirsiniz. Maxima ve modüler olan stand seçimlerini sunan firmamız farklı sunum içeriklerine de yer açıyor.

Standların yer alacağı alanda kurulumundan dekorasyonuna kadar destek alacağınız firmamız aynı zamanda yurt dışı fuarlar için önemli olan tercüman hostes desteğini de sunuyor. En iyi tanıtımı en ideal şekilde gerçekleştirmeniz için tüm hosteslerin ürün ya da hizmetiniz hakkında detaylı bilgiye sahip olması ile istediğiniz sonuca daha kolay ulaşmanız da mümkün olur.

Birçok farklı stand uygulamasına yer açan Global Fuar firmamız on bir yılı aşan bir tecrübeyi size sunarken en kaliteli sunumu yapmanızı sağlar. Fabtech fuar katılımızda dikkatleri üzerinizde toplayacak stand tasarımı ile fuar katılımcılarının ürün ya da hizmetinize yönelmelerine destek olabilirsiniz. Sadece ürün tanıtımı değil aynı zamanda konuklarınızın ağırlanmasında da size destek sunan stand ayarlamasını da firmamızdan talep edebilirsiniz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ekip desteğimizden yararlanabilirsiniz.