Florida Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Birçok farklı tanıtım uygulamasının yer aldığı günümüz dünyasında hala büyük bir organizasyon ve tanıtım işlevini gören fuarlar etkindir. Fuarların bu denli tanıtım için etkin olması sebebi ile tercih edilecek olan birçok detayda önemli bir yer ediniyor. Firmanızın ürün ya da hizmet tanıtımında ideal seçime yer açabilmek için tarafımızca sunulmakta olan seçimlere yer verebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt içi fuar etkinliklerinin yanı sıra yurt dışında farklı yerlerde yapılan fuarlara da katılım özellikle önemlidir. Firmanızın ya da markanızın en ideal şekilde yurt dışına tanıtımında önemli bir rol oynayacak olan bu seçim ürün ya da hizmetinizin aktarılmasına son derece dikkatli seçimlerin yapılarak hazırlanılması gereken bir organizasyon olarak yer alır. Florida fuar etkinliğinde birçok farklı marka ya da firma arasından sıyrılarak dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlamanızda gereklilik olarak yer alır.

Florida fuar stand seçiminizde firmamız tarafından ürün ya da hizmet tanıtımınız için sunulan tercihlere yer verebilirsiniz. Son derece farklı olarak seçimlerin yer aldığı standlarda sizin ürün ya da hizmetiniz ile özdeşliğin kazanılmasına destek olacak olan standları da bulabilirsiniz.

Konusunda uzman olan kadromuz ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile özellikle yurt dışında ihtiyaç duyacağınız tercüman hostese de yer açıyoruz. Bunun yanında birçok farklı hizmet ve ürün içeriğinin yer aldığı Global fuar etkinliğine en iyi şekilde hazırlanmanıza destek oluyor.

Florida fuar stand tercihiniz için firmamızda yer alan maxima model standların yanında modüler ya da ahşap olan seçimlerine yer verebilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan tüm standlarda kolay kurulum özelliği de yer alıyor. Ürün ya da hizmetinizin tanıtımında en ideal olan seçimin yapılması konusundan alacağınız firma desteğinin yanında dilerseniz fuar alanı için hazırlanacak olan stand dekorasyonu ile ilgili de hizmet alabilirsiniz.

Yurt dışı fuarlarınızda rakip firmalar arasından sıyrılarak dikkatleri üzerinizde toplamanıza destek olacak olan seçimleri bulacağınız Global adresimizde birçok farklı hizmet ve ürünü de görebilirsiniz. Hemen uzman ekibimiz ile iletişime geçerek firmanızın tanıtımı için önemli olan fuar stand ve diğer hizmetler ile ilgili detaylı bilgileri almaya başlayabilirsiniz.