Foodex Japan Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Rekabetçi piyasa içinde diğer firma ve markaların önüne geçerek tanıtımınızı farklı coğrafi alanlara da taşımanız işleminde yurt dışı fuar alanlarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda gerçekleştirilecek olan çalışmalardan tanıtımınızın gerçekleşmesinde önemli bir yer tutar. Yurt dışı fuar alanların yapacağınız çalışma için Global Fuar firmamızdan destek alarak daha etkili bir tanıtım gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuar katılımları firma ya da markaların tanıtımları için önemli yerler olmak ile beraber aynı zamanda ürün ya da hizmetin doğru aktarılmasında da etkili olan mecralardır. Bu alanlarda yapılacak olan tanıtımlar ile firmanızı ya da markanızı tüm dünyaya aktarabilmek için düzenli olarak gerçekleştirilen yurt dışı fuar etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz.

Yurt dışı fuar katılımınızdan istenen etkinin elde edilmesi için ihtiyacınız olan stand seçiminizi Global Fuar firmamızdan temin edebilirsiniz. Yapılacak olan tanıtımda samimi ve yumuşak bir sunum için ahşam stand modellerimizi tercih etmeniz mümkün. Aynı zamanda maxima ve modüler stand modellerimiz içinden de seçiminizi yapabilirsiniz.

Foodex japan stand tercihinizde seçtiğiniz tasarım uygulaması ile ilgili olarak da firmamızdan gerekli desteği edinmeniz mümkün. Kolay kuruluma sahip olan tasarımlara yer veren firmamız aynı zamanda gizli montajlama seçimine sahip olan tercihleri sunuyor.

Foodex japan stand seçiminizde sadece ihtiyaç duyduğunuz stand değildir. Tanıtım için gerçekli olan tüm ekipman, malzeme ve araç gereci de firmamızdan kiralama imkanınız bulunuyor. Gerekli olan ekipmanlar arasında yer alan broşürlükten video wall seçimlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla kısa sürede temin etmeniz mümkün. Kiralama seçenekleri arasından tercihlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz yurt dışı fuar katılımında tanıtımınız için değerli olan sunum ve model hostes seçimlerinizde de size destek sunuyoruz. Aynı zamanda talebiniz üzerine yurt dışı fuar tanıtımlarınızda görev alması için özellikle tercüman hostes seçimlerini de firmamızdan karşılama şansınız bulunuyor.

Fuar alanında firmanızın ya da markanızın tanıtımı için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasında destek olacak olan firmamızın sunduğu hizmetler ile ilgili olarak detaylı tüm bilgi ve desteği alabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile hemen irtibatta geçebilirsiniz.