Ürün Teşhir Standı
Ahşap Stand

Uzun yıllardır sektörde kazandığımız tecrübelerle, fuar stand tasarım ve uygulama hizmetlerini sizlere profesyonel bir anlayışla sunuyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında katılım göstereceğiniz tüm fuarlar, lansman ve toplantılar için ürün teşhir ünitelerimizi tercih edebilirsiniz. Çok daha fonksiyonel ve çok daha estetik bir dizayna sahip olan ahşap ve modüler fuar stand çeşitlerimiz ile rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz.

Tamamı yeni ve kullanışlılık bakımından üst düzey bir dizayna sahip olan fuar standlarımız, ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtabilmenizi sağlıyor. Görsel açıdan zengin bir duruşa sahip olan stand modellerimiz ile marka prestijinizi katıldığınız tüm fuar etkinliklerinde koruyabilirsiniz.

Sökülüp takılabilen modüler stand modellerimiz, fuar alanında ekiplerimiz tarafından kurulmaktadır. İstenen genişlikte hazırlanabilen modüler standlarımız, markanızın seçkin duruşunu en net şekilde yansıtacaktır. Tanıtım çalışmalarımızı konforlu bir ortamda sürdürmenizi sağlayacak olan modüler stantlarımıza alternatif olarak ahşap stand modellerimiz de bulunuyor.

Ahşabın sıcak atmosferini yansıtan ahşap stand modellerimiz ile onlarca stand arasında fark yaratabilirsiniz. Şık dizaynı ile dikkat çeken ahşap ürün teşhir ünitelerimiz, renk ve model bakımından geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Stand setlerimiz içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm parçalar mevcuttur. Ekstra malzeme ihtiyaçlarınızı da firmamızın geniş ekipman ve malzeme seçenekleri arasından tercih yaparak kolaylıkla temin edebilirsiniz. Deneyimlerimiz ve akılcı yaklaşımımız ile katılım göstereceğiniz tüm fuarlar ve lansmanlarınız için çözüm ortağınız olmaya hazırız!