Guadalajara Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Gerçekleştirilen fuar çalışmaları firma ve marka tanıtımları için son derece önemlidir. Sadece yurt içi değil aynı zamanda yurt dışı fuar katılımlarına da yer açarak bu seçimde avantajı ayrıcalıklı kılabilirsiniz. Yapılacak olan fuar katılımlarında ihtiyacınız olan stand ve malzeme seçimlerinde ise Global Fuar firmasının ürünleri arasından seçiminizi yaparak ideal bir tanıtım gerçekleştirme avantajını da elde edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuar katılımları firmalar ve markalar için son derece önemli olan mecralardır. Geniş bir coğrafyaya yayılma imkânının elde edilmesine şans veren bu alanlarda ideal bir tanıtımın yapılabilmesi ise ürün ya da hizmet pazarınız için oldukça önemlidir.

Gerçekleştirilecek olan tanıtım uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz stand seçiminde özenli olmanız gerekir. Son derece yumuşak bir ton seçimi ile yer alan ahşap stand modelimiz daha çok samimi bir tanıtım seçimini sunar. Bunun yanı sıra ürün yelpazemiz içinde bulunan şık ve etkileyici maxima standı ise daha etkili bir görsellik sunar. Stand modellerimiz içinde bulunan modüler stantlarda sizin için sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Guadalajara Stand seçiminizde tercih edeceğiniz stand modeli ile ilgili olarak bir tasarımınız var ise bunun hayatta geçmesinde de firmamızda destek alma imkânınız bulunuyor. Sadece stantlar değil tanıtımınız için son derece önemli olan ve sunumlarınızı daha iyi gerçekleştirmenizi sağlayacak olan aksesuar ve malzeme seçimlerini de firmamızdan temin etme imkânınız bulunuyor.

Guadalajara Stand tercihinizde yurt dışı tanıtımınızı en ideal seçimler ile yaparak bu alanda rakip firmalardan sıyrılmanıza etki edecek olan tüm stand ve tanıtım aksesuar tercihlerinizi firmamızdan temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra isteğinize göre tasarlanabilecek kolay kuruluma sahip olan özel stand seçimlerini talep etmeniz mümkün.

Fuar alanında ihtiyacınız olan servis ya da model hostes seçiminin yanı sıra özellikle yurt dışı fuarlarında tercih edilen tercüman hostesi de firmamızdan talep edebilirsiniz. En kaliteli ve en etkili sunum ve tanıtımları gerçekleştirmenize destek olacak olan çalışmaların yaratılması için müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek firmamızın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.