Güney Afrika Fuar Standı
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Fuarlar, her daim sıkı bir rekabet alanıdır.Dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenen fuarları çok yakından takip ediyor ve hangi sektörlerde, hangi ülkelerde, hangi stand modellerinin kullanıldığını çok iyi araştırıyoruz. Bu sayede size en uygun stand modelini sunuyoruz.Güney Afrika’da düzenlenen ve ticaret ya da iş odaklı olan tüm fuarlara gönül rahatlığı ile katılım gösterebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuarlar, her daim sıkı bir rekabet alanıdır. Ancak söz konusu uluslararası fuarlar olduğunda bu rekabetin çok daha üst noktalara tırmandığı bilinir. Bu rekabet ortamında ürün ve hizmet tanıtımlarınızı yaparken aynı zamanda rakiplerinizden daha fazla ilgi çekmeniz ise seçtiğiniz stand modeli ile mümkün olabiliyor. Dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenen fuarları çok yakından takip ediyor ve hangi sektörlerde, hangi ülkelerde, hangi stand modellerinin kullanıldığını çok iyi araştırıyoruz. Bu sayede size en uygun stand modelini sunuyoruz.

Güney Afrika fuar standı modelleri beklentilerinizi karşılayacak dizaynı ile sizin için de kurulabilir. Güney Afrika’da düzenlenen ve ticaret ya da iş odaklı olan tüm fuarlara gönül rahatlığı ile katılım gösterebilirsiniz. Çünkü sizlere en uygun stand modellerini sunuyoruz. Türkiye’den fuar standı nakliyesi yapmanıza gerek kalmadan, katılım gösterdiğiniz tüm fuarlarda konforlu standınız hazır oluyor.

Güney Afrika fuar standı modelleri arasında ahşap stand çeşitlerimiz de bulunuyor. Ahşabın cazip dokusu ve sıcak havasından faydalanarak katılımcılara ahşap standlarınız ile seslenebilirsiniz. Aynı zamanda tercihinizi modüler stand modellerinden yana da yapabilirsiniz. Sökülüp takılabilen ve istenen her alana kolay bir şekilde uygulanabilen modüler standlar hem hizmet hem de ürün tanıtımı için gayet ideal bir seçim olacaktır.

Maxi stand modellerimiz de çok sayıda ürünün teşhirini kapsayan bir tanıtım çalışmasında imdadınıza yetişebilir. Çünkü maxi stand modellerimiz beklentilerinize en uygun tasarımları içerdiğinden her ebatta ürünlerin teşhirinde kullanılabilir. Özel tasarım ekiplerimiz tarafından dizayn edilen ve özgün duruşları ile fuarlarda tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasına olanak tanıyan stand modellerimiz ile marka prestijinizi de yükseltebilirsiniz.

Minimum maliyet ile maksimum konforlu bir stand modeli ile Güney Afrika fuarlarına katılım göstermeniz için öncelikle rotanızı Global Fuar’a çevirin. Sizlere en uygun, pratk, kullanışlı ve şık stand modellerini sunmamızı sağlayın. Ardından katıldığınız fuarda son derece etkin ve başarılı bir tanıtım çalışması yaparak markanızın bilinirliğini de destekleyin.