Hollanda Fuar Standı

Hollanda’da düzenlenen fuarların büyük ilgi gördüğü bilinir.Bu fuarlar için etkin bir tanıtım çalışması yapılması gerekir. Hepsinden önemlisi markanızın vizyonuna ve prestijine uygun bir stand modelinin seçilmesi gerekir.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Hollanda fuar standı modellerimiz arasında her sektöre uygun tasarımlar bulabilirsiniz. Sizlere ürün teşhirine yönelik olarak dizayn edilmiş olan fuar stand modellerinin yanı sıra hizmet tanıtımına yönelik olarak dizayn edilmiş olan modelleri de sunuyoruz. Bu sayede yapmak istediğiniz tanıtım çalışmasına uygun olan tasarımlara kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Hollanda’da düzenlenen tüm fuarların yakın takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bu ülkede düzenlenen fuarlarda sektörler bazında en çok hangi stand modellerinin tercih edildiği, en çok ilgi gören standların temel özellikleri, standların nasıl dekore edildiği ya da aydınlatmasının genellikle hangi stillerde yapıldığı gibi pek çok hususun yakın takipçisiyiz. Bu sayede sizlere katılım gösterdiğiniz fuara ve aynı zamanda tanıtımını yapmak istediğiniz ürün ve hizmetlere en uygun stand modellerini sunuyoruz.

Onlarca farklı alternatif arasından dilediğinizi seçebilir ve kısa sürede kurulumunun yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada sizlere ahşap stand modelleri, modüler standlar ve maxi stand modellerini bir arada inceleme imkanı sunuyoruz. Katılım gösterdiğiniz fuarda size ayrılan alanı en verimli şekilde kullanmanız için en doğru stand modelini seçebilmenize yardımcı oluyoruz.

Hollanda’da düzenlenen fuarların büyük ilgi gördüğü bilinir. Özellikle her yıl düzenli olarak düzenlenen fuarlar diğerlerinden daha fazla ilgi görebiliyor. Dolayısıyla bu fuarlara katılım gösterdiğinizde markanızın global bazda daha fazla tanınır olmasını sağlayabiliyorsunuz. Elbette bunun için etkin bir tanıtım çalışması yapılması gerekir. Hepsinden önemlisi markanızın vizyonuna ve prestijine uygun bir stand modelinin seçilmesi gerekir.

İşte bu noktada devreye giren firmamız, sizlere en uygun fuar stand modellerini sunarak, beklentilerinizin de en üst seviyede karşılanmasını sağlıyor. Seçtiğiniz tasarım kalite yönünde de beklentilerin üzerinde bir duruş sergilediğinden güvenle modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanışlı ve tüm ürün teşhirlerine uygun olan fuar stand modelleri ile siz de marka bilinirliğinizi çok daha üst noktalara taşıyın. Size daha fazla bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.