İaapa Attractions Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Rekabetçi piyasa içinde firmanızın en iyi şekilde tanıtılması için farklı seçimlere yer açabilirsiniz. Bu alanda yapılacak olan tanıtım seçenekleri arasında yer alan fuar katılımları ise son derece önemlidir. Özellikle firmanızın ya da markanızın tanıtımında rol oynayan bu seçimde yurt içinin yanı sıra yurt dışı fuarlarına da katılım sağlayabilirsiniz. Bu katılımlarınızda en iyi tanıtım için ise Global Fuar firmamızdan destek almanız mümkün.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuarları farklı içerikli ve konulara göre düzenli olarak gerçekleştirilir. Yurt dışı fuar katılımları için başvuruda bulunmanız yeterlidir. Firma ya da markanızın tanıtımınız farklı coğrafi alanlarda gerçekleştirmenin avantajını sağlayacak olan bu katılım aynı zamanda firmanız içinde oldukça önemli bir prestij kaynağıdır.

Yurt dışı fuar alanlarında firma ya da markanızın kalitesini en iyi şekilde yansıtarak müşterilerin standınızı ziyaret etmesine etki edecek olan tüm içerikleri ise Global Fuar firmamızdan temin etme şansınız bulunuyor.

İaapa attractions stand seçimlerinde yer açarak istediğiniz etkinin yakalanması öncelikle elde edilebilir. Bu seçimlerde farklı ürün çeşitlerimiz arasından kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Sadece stand modelleriniz arasından değil aynı zamanda arzu ettiğiniz stand seçiminde de size destek oluyoruz.

İaapa attractions stand seçimlerinde hem kaliteli tercihlere yer açarken hem de kolay kuruluma sahip olan çeşitlere yer açıyoruz. Kolay kurulum ve gizli montaj özelliğine sahip olan stand modellerimiz müşterilerin standınızı ziyaret etmesine destek olacak içeriklere de sahiptir.

Stand seçimlerinin yanı sıra rekabetçi fuar alanında müşterilerinize en iyi tanıtımı da gerçekleştirmenizi sağlayan tercihlere yer açmanızda firmamız ile mümkün olur. Farklı tanıtım içerikleri ve sunum malzeme seçimlerini firmamızda temin edebilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz tanıtım hostes seçimlerinde model ve sunum hosteslerinin yanı sıra yurt dışı fuar için ihtiyacınız olabilecek olan tercüman hostes tercihinizi de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sadece stand, tanıtım araç ve hizmetleri değil konaklama ihtiyacınızın karşılanmasında da size destek olan firmamızın sunduğu diğer birçok hizmet ve ürün detaylarını öğrenmek için ise hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek detayları kolaylıkla edinme şansını elde edebilirsiniz.