Ihhs Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Rekabetçi piyasa içinde birçok marka ve firma arasından sıyrılabilmek ve kendi ürün ya da hizmet tanıtımınızı en iyi şekilde aktarabilmek için fuar alanları son derece büyük bir fırsat sunar. Yurt içinde odluğu gibi yurt dışında da gerçekleştirilen fuar alanlarına katılım sağlayarak firmanızın tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz. Bu avantajlı seçim için Global Fuar firmamızdan destek almanız mümkün.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da yapılan tanıtım ve etkinliklere katılım sağlayarak firma ya da markanızın tanıtımını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak olan tanıtımlarda gerekli olan etkiyi yakalayabilmeniz için ideal bir stand ve tanıtım malzemelerine ihtiyaç duyarsınız.

Yurt dışı fuar katılımınızda ihtiyacınız olan stand seçiminizde firmamızın sunmuş olduğu stand modelleri arasından tercihinizi yaparak, ideal bir tercihe yer vermenin avantajını elde etmeniz mümkün. Farklı stand modellerinin yer aldığı stand modellerimizde daha samimi bir sunum için ahşap stand model seçimini tercih edebilirsiniz. Daha farklı ve daha şık bir seçim için ise maxima stand modelimizi seçmeniz mümkün. Aynı zamanda modüler stand modellerini de seçme imkânınız bulunuyor.

Ihhs stand seçiminizde firmamızın modellerinin yanı sıra talep ettiğiniz herhangi bir tasarımda hayatta geçirilebiliyor. Yapılacak olan tanıtım işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında ihtiyaç duyduğunuz tüm stantlar aynı zamanda kolay kuruluma sahiptir. Böylelikle zamandan tasarruf ederek kısa sürede kurulum gerçekleşebiliyor. Bunun ile beraber gizli montajlama özelliği ile de görselinde herhangi bir görüntü kirliliği yaşanmaz.

Ihhs stand modellerinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman ve malzeme seçimler içinde Global Fuar firmamızdan destek alabilirsiniz. Broşürlük, bank gibi ihtiyaçların yanı sıra video Wall gibi tanıtım ihtiyaçlarınızı da firmamızdan kiralamanız mümkün.

Yurt dışında gerçekleşen fuar alanında tanıtım için hostes seçimlerinizde servis ve model hostesleri ya da ihtiyacınız olan tercüman hostes ihtiyacını da firmamızdan temin etme şansınız bulunuyor.

Fuar alanında rakip firmalar arasında en etkili olan sunumuna yer açmanızı sağlayacak stand, ekipman ve diğer ihtiyaçlar ile ilgili detaylı bilgileri edinmek için müşteri temsilcilerimizden hemen destek alabilirsiniz.