International Builder Show Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yapılacak olan tanıtımlardan fuar katılımları oldukça büyük öneme sahiptir. Hem markanızın hem de ürettiğiniz ürün ya da hizmetin tanıtımında etkili olan fuar tanıtımları daha geniş bir kitleye kısa sürede ulaşmanıza da etki eder. Özellikle yurt dışı fuar katılımları coğrafi alanda da geniş bir alana hitap etmenizi sağlar. Yurt dışı fuar katılımınızda tanıtım için ihtiyacınız olan tüm araç gereçlerde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışında gerçekleşen fuar etkinliklerine katılarak firma ya da marka tanıtımınızı ideal bir biçimde gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz. Bu katılımlarda gerekli olan tanıtımların ideal bir biçimde gerçekleşmesi için ise stand seçiminde ideal olan tercihe yer açmanız önem taşır.

Yurt dışı fuar alanında rakip firmalar arasından sıyrılmanıza destek olacak olan stand seçimleriniz için Global Fuar firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu ahşap, maxima stand ve modüler stand modellerimizden dilediğiniz seçimi yakabilirsiniz. Bu model seçimlerinin yanı sıra özel olarak talep ettiğiniz tasarım stand tercihinizde de firmamız isteğinize göre standınız hazırlayarak size sunar.

International builder show stand seçiminizde talep ettiğini tüm stantlar kolay kuruluma sahip olması sebebi ile sizin tanıtım için daha fazla zaman harcamanıza destek olur. Kolay kurulum ve söküm işleminin yanı sıra gizli montaj özelliği ile de görsel olarak hoş bir etki yakalanır.

International builder show stand tercihinizin yanı sıra firmamızdan tanıtımınız için gerekli olan araç gereç teminini de yapmanız mümkün. Broşürlük gibi temel ihtiyaçlardan tanıtımda önem kazanan video Wall seçimlerine kadar birçok ürünü ve malzemeyi firmamızdan talep edebilirsiniz.

Yurt dışın fuar katılımınızda istenen tanıtım uygulamanızda size yardımcı olacak olan servis ve model hostes seçimini de Global Fuar firmamızdan temin ekme imkânınız bulunuyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz tercüman hostes seçimini de gerçekleştirebilirsiniz.

Markanızın ya da firmanızın tanıtımı için son derece önemli olan fuar alanı tanıtım araçları ve diğer detaylar ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek ihtiyacınız olan bilgi ve desteği de kolaylıkla almanız mümkün.