İsc East Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Birçok farklı firma ve markanın arasından sıyrılabilmek için tanıtımın önemi son derece büyüktür. Farklı tanıtımların yanı sıra her daim en ideal olan seçimin yer aldığı fuar organizasyonları yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da yapılıyor. Birçok farklı fuar organizasyonuna yer açarak firmanız için ideal olan tanıtımı yapmanın avantajını yaşamanız mümkün.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt içinde yapılan fuar organizasyonların yanı sıra yapılan tanıtımın yurt dışında da etkin olması için yurt dışı fuarlara da katılım gereklidir. İsc East fuar alanında yapacağınız katılım ile beraber firmanızın tanıtımında önemli bir rol oynar. Ürün ya da hizmetinizin rekabetçi piyasa içinde yer almasını ve dikkat çekmesini istiyorsanız yurt dışı fuar organizasyonunda da farklılığınızı ortaya koyacak çalışmalara yer vermeniz gerekir.

İsc East fuar stand seçiminde ürün ya da hizmetiniz ile birebir uyuma sahip olan standlar ile dilediğiniz dikkati kazanırken aynı zamanda tanıtımınızı ideal şekilde yapabilirsiniz. Fuar katılımcılarını ağırlayabileceğiniz alanlarında yaratılabildiği fuar stand çalışmalarında ürün tanıtım özelliklerine göre de farklı şekiller yaratılabiliyor.

İsc East fuar stand tercihinizde firmamızda yer alan ve gösterişli seçim olan maxima standları seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı tercihe yer vermek ve daha sakin ve huzurlu bir alanı sunmak için ise ahşap stand seçimlerine yer açabilirsiniz. Yumuşak bir doku ve ışık geçişlerinin yakalanabildiği ahşap standlar renk olarak da çeşitlere sahiptir.

Markanızın ya da firma ürün veya hizmetinizin en iyi şekilde yansıtılması sadece stand seçimi ile değil ayrıca stand dekorasyonu ile de belirlenir. Standlarımız hızlı ve kolay kurulum imkânına sahip olan ürünler olup aynı zamanda stand dekorasyonu ile ilgili de firmamızdan destek alabilirsiniz. On bir yıllı aşkın bir tecrübe ile sunulan hizmetlerimizde tüm yurt içi ve yurt dışı fuarlarınızda yararlanabileceğiniz özellikte tanıtım içeriğini size sunuyoruz.

Stand seçimleri ve dekorasyon uygulamalarının yanında özellikle yurt dışı tanıtın fuar katılımlarınızda tercüman hostes desteğini de alabilirsiniz. Yapılacak olan stand seçimi ve projelendirme uygulaması ile ilgili detaylı bilgileri alabilmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli.