Jck Las Vegas Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Fuar etkinliklerine katılım sağlayarak en ideal tanıtım seçimine yer açmanın avantajını elde edebilirsiniz. Gerçekleştirilen fuar katılımınızdan en iyi tanıtımı yapmanız için gereken tüm desteği ise Global Fuar firmamızdan kolaylıkla temin etme şansınız bulunuyor. Farklı coğrafi alanlardan yapılacak olan tanıtım ile dünyaya açılmak için yurt dışı fuar katılımlarına yer verebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuar etkinlikleri farklı konulara göre düzenlenir. Firmanızın konusunda uygun olan yurt dışı fuar katılımlarına yer açarak hem tanıtım yapma fırsatını elde edebilir hem de farklı coğrafyalarda adınızın anılması ile prestijinizi de artırabilirsiniz.

Fuar alanları oldukça rekabetçi bir mecradır. Bu alanda müşterileri kendinize çekmeniz önceliktir. Firma ya da markanıza müşterilerin öncelikle gelmesini sağlayan ise standınızdır. İdeal ve sunum için uygun bir stand marka kaliteniz açısından da destek olacak bir sunum olarak karşınıza çıkar.

Jck las vegas stand seçimlerinizde firmanızın tanıtımı için en uygun olan stand belirlemesinde Global Fuar ürünleri arasından tercihinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Farklı model seçenekleri ile sunulmakta olan stantların yanı sıra sizin hayal ettiğiniz ya da tasarlanmasını istediğiniz modellere de yer açıyoruz.

Jck las vegas stand ürünlerimizde her daim kolay kuruluma sahip olan tercihlere öncelik vererek marka ya da firma tanıtımı için kolaylıkla hazır olmanızı sağlayan çözümleri sunuyoruz. Şık ve oldukça kaliteli olan stand model seçimlerimiz arasından tercihinizi yaparak en ideal tanıtıma yer açmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Yurt dışı fuar katılımınızda sadece stand seçimleri ile değil aynı zamanda teşhir stantları, tanıtımın ve sunum araç gerekleri ile de destek oluyoruz. Bunların yanı sıra hostes seçimleriniz ile de etkinizi artıracak olan sunumlara yer vermenizi de saplamaktayız. Özellikle yurt dışı fuar katılımlarınız için tercüman hostes seçimlerine yer açabilirsiniz.

Konaklamadan stand ve malzemelere kadar tanıtımınız için gerekli olan her detaya tek adresten sahip olmanın avantajını elde ederek firmanızın ya da markanızın tanıtımına odaklamanız için destek hizmetlerimizi müşteri temsilcilerimizden detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek hizmetlerimizi öğrenmeniz mümkün.