Kanada Fuar Standı
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Kanada fuarları ile de ön plana çıkan ülkeler arasındadır. Kanada fuarlarına katılım göstermek için stand ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Sizlere en modern ve en kullanışlı stand modellerini sunarak Kanada’da etkin bir stand çalışması yapmanıza olanak tanıyoruz. Stand modellerimiz, Kanada’da düzenlenen fuar etkinliklerine birebir uygundur.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Kanada her yıl binlerce turisti ağırlayan turistik ülkeler arasında yer alıyor. Soğuk havaya karşın düzenlenen ve tüm dünyadan büyük ilgi gören organizasyonlar sadece eğlence amacına hizmet etmiyor. Aynı zamanda ticari amaçla da pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Kanada fuarları ile de ön plana çıkan ülkeler arasındadır. Kanada fuarlarına katılım göstermek için stand ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Sizlere en modern ve en kullanışlı stand modellerini sunarak Kanada’da etkin bir stand çalışması yapmanıza olanak tanıyoruz.

Stand modellerimiz, Kanada’da düzenlenen fuar etkinliklerine birebir uygundur. Aynı zamanda güçlü bir rekabet sahasına dönüşen fuarlarda rakip firmalardan daha fazla ilgi çekmenizi sağlayabilecek olan stand modelleri için de rotanızı Global Fuar’a çevirebilirsiniz. Çünkü sizlere, ülkede düzenlenen fuarlara uygun olan stand modellerini sunuyor e Kanada fuar standı arayışından kurtulmanıza olanak tanıyoruz.

Kanada fuarlarında düzenlenen standların şıklık ve fonksiyonellik beklentilerine kesinlikle uygun olması gerekir. Bu noktada herhangi bir firma için ayrılan alanın etkin ve verimli bir şekilde kullanılabilmesi gerekir. Sektördeki derin tecrübelerimiz sayesinde, dar alanların dahi fuarlarda maksimum verimli şekilde kullanılabilmesini sağlayan fuar standları hazırladık. Böylece küçük bir alanda da ürün ve hizmetlerin gayet konforlu bir şekilde tanıtılması mümkün olabiliyor.

Kanada fuar standı noktasında çözüm ortağınız olan firmamız, sizlere beklentilerinize en uygun stand modellerini sunarak kısa sürede standınızı hazırlamanızı sağlıyor. Global dünyada, kendi sektörünüzde en iyi tanıtımı yapabilmeniz için ihtiyacınız olabilecek stand modelleri için en doğru adres Global Fuar olacaktır. Stand bulma ya da kurulumu yapma gibi çeşitli endişelerden kurtularak, en etkin tanıtımı gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fuar alanlarında düzenlenen broşür dağıtım alanları ya da karşılama bankoları gibi alan ihtiyaçlarınız için de tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek olacak. Böylece sizin için de ideal çözümleri sunan fuar standları sunabilir, ürün teşhirlerinizin gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyabiliriz.