Katar Fuar Standı

Global dünyada fark yaratan stand dizaynlarımız ile siz de hem müşterilerinizde hem de rakiplerinizde etkileyici bir izlenim bırakabilirsiniz. Dubai fuar standı modellerimizi inceleyerek beklentinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Katar her yıl tüm dünya ülkelerinin en iyilerini buluşturduğu onlarca fuara ev sahipliği yapıyor. Çeşitli sektörleri lider markalarının buluştuğu ve aynı zamanda güçlü bir rekabet sahasına dönüşen bu fuarlarda, rakiplerinizin önüne geçebilmeniz sadece tanıtım çalışmanız ile değil, kullandığınız stand modeli ile de mümkün olabilir. Katar fuar standı için sizlere en kullanışlı ve estetik açıdan en şık stand modellerini sunuyoruz.

Global dünyada Fark yaratan stand dizaynlarımız ile siz de hem müşterilerinizde hem de rakiplerinizde etkileyici bir izlenim bırakabilirsiniz. Her biri kusursuz bir işçilik örneği olan stand modellerimiz arasında ahşap ve modüler yapıda onlarca tasarım bulunuyor. Katılım göstermek istediğiniz fuarda size ayrılan alana uygun, farklı ebatlarda stand modellerimiz mevcuttur.

Dimdex Doha, Trans4 Doha ya da Milipol Qatar Doha gibi tüm dünyanın ilgisini çeken fuar etkinlikleri, markanızın global sektörde tanıtımı için de harika bir fırsattır. Söz konusu fuarlar gibi organizasyonlar olduğunda, bu fırsatı avantaja dönüştürmeniz için özellikle stand modelinizi doğru seçmeniz gerekir.

Hem tanıtımını yapacağınız ürün ya da hizmetlere hem de marka imajınıza uygun olan stand modelleri ile fuarda en büyük ilgiyi gören firma olma başarısını yakalayabilirsiniz. Sizlere sıra dışı dizaynı ile estetik açıdan tüm dikkatleri üzerinde toplayan stand modellerini de sunuyoruz. Sektördeki deneyimlerimizden yola çıkarak, katılım göstereceğiniz fuara ya da ürün ve hizmetlerinize en uygun stand modellerini sizlere önerebiliriz.

Dünyanın onlarca ülkesinde düzenlenen tüm fuar etkinliklerini yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla sektörünüzde ön plana çıkan markaların hangi stand modellerini seçtiğini biliyor ve sizlere fark yaratacak alternatif modelleri sunuyoruz. Dubai fuar standı modellerimizi inceleyerek beklentinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.