Las Vegas Fuar Stand
Uluslararası Fuar Hizmetleri

Gerçekleştirilen fuarlar markanızı tanıtmanız için oldukça iyi olan fırsatlardır. Sunulan hizmet ya da ürünün tanıtımının yapılmasına destek olan fuarlarda sadece yurt içi değil yurt dışı için yapılanlara da katılarak daha geniş bir coğrafyaya tanıtım yapabilirsiniz. Fuarlarda yapılacak olan tanıtımınızda firmamızdan destek alarak en ideal standlara sahip olabilirsiniz

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yapılan fuarlara katılarak markanızın tanıtımını yaparken aynı zamanda sunduğunuz ürün ya da hizmet ile ilgili olarak kendinizi daha kolay aktarma imkânına da sahip olabilirsiniz. Marka tanıtımınızda ya da ürün tanıtımınız için başvuracağınız yurt dışı fuarlarda da Global Fuar firmamızın standları ve hizmetlerinden yararlanarak daha kaliteli bir tanıtım yapabilirsiniz.

Las Vegas fuar stand için firmamızda sunulan farklı standlar arasından seçiminizi sunduğunuz ürün ya da hizmette göre tercih etmeniz mümkün. Oldukça samimi ve sıcak bir havanın yakalanmasına destek olan ahşap standların yanı sıra şık ve gösterişli bir etki yakalamanıza destek olan maxima standları da tercih edebilirsiniz. Maxima ve ahşap standların yanı sıra modüler olarak sunulan standları da firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Son derece farklı stand modellerimizin yanı sıra size özel olarak yaratılacak standların yapımından da firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ürün ya da hizmet sunumunuza özel olarak hazırlanacak olan özel standınız ile istediğiniz etkiyi yakalayarak fuar katılımcılarından istediğiniz sonucu yakalayabilirsiniz.

Las Vegas fuar stand için tercih edeceğiniz stand isteğinize ve sunumunuza göre özel olarak hazırlanır. Gizli bir kurulum sunan uygulama sayesinde dışardan herhangi bir montaj görüntüsü yaşanmaz. Standların kolay kuruluma sahip olması da zamandan tasarruf etmenize destek olacaktır.

Fuar alanında tanıtımlarınızı rahatlıkla yapmanıza destek olan standlarda potansiyel müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz alanlarında yer almasını sağlayabilirsiniz. Ekonomik çözümlerin yer aldığı stand özelliklerinde ideal ışık ve yansımaların yönlendirilmesi ile maksimum bir ferahlığı ve ilgiyi kazandırabilirsiniz.

Fuar katılımcılarına markanızın tanıtımını yaparken firmamız tarafından sunulan hostes desteğinden de yararlanabilirsiniz. Stand ve hostesin yanı sıra sunum dekorasyonunuz içinde Global Fuar’ın sunduğu hizmetten yararlanmanız mümkün. Firmamız ile iletişime geçerek çalışmalarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.