Miami Boat Show Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yurt dışında yapılan fuarlara katılım göstermeniz bu mecradan yararlanarak geniş bir coğrafyaya yayılmanıza destek olur. Firmanızın ya da markanızın tanıtımını yapmanızı sağlayan fuar alanları aynı zamanda ürün ya da hizmet kalitenizi de aktarabileceğiniz yerlerdir. Bu alanlarda tanıtım için gerekli olan tüm malzeme ve stand seçimlerinizde Global Fuar firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Gerçekleştirilecek olan fuar katılımlarında başarılı sunumlar yapmak ve birçok rekabetçi piyasa içinde kendi ürün ya da hizmetinizi daha kaliteli olduğunu aktarmak için bazı gereçlere ihtiyaç duyulur. Sadece ürün ya da hizmetinizin kaliteli olması değil sunum ve tanıtım yatığınız ürünlerinde kaliteli seçime sahip olması gerekir. Bu aşamada sizde destek sunan firmamız kaliteli stand seçimlerini sunuyor.

Farklı tanıtım seçimleri için sunulan stand modellerinde samimi bir sunum için ahşap stand modeline yer açabilirsiniz. Daha şık ve etkili bir sunum için ürün ya da hizmetini ile uyumlu olabilecek olan maxima stant tercihini de belirlemeniz mümkün. Modüler stand seçimlerinin de yer aldığı ürünlerin yanı sıra talebinize göre stand modeli de tasarlanabilir.

Kolay kuruluma sahip olan stantlarımız zamandan tasarruf ederek tanıtıma yönelmenizi ve çalışmalara hemen başlamanızı sağlar. Gizli montaj uygulaması ile de dış görselde herhangi bir kötü görüntüye yer verilmeden özen ile hazırlanır. Talebiniz üzerine tasarlanacak olan stantlarda aynı özellikte size sunulmak üzere hazırlanır.

Miami Boat Show Stand seçimlerinizde destek alabileceğiniz gibi ürün ya da hizmet tanıtımınız için önemli olan araç ve gereçleri de firmamızdan temin edebilirsiniz. Video Wall, broşürlük, bank ve benzeri gerekli olan tüm eşyalar firmamız bünyesinde sunuluyor.

Miami Boat Show Stand uygulaması içinde yer açabileceğiniz ve tanıtımınız içinde de önemli bir yer edinecek olan servis ya da model hostesi de firmamızda temin etmeniz mümkün. Yurt dışı fuar seçimlerinizde özellikle tercüman hostes talebinizde karşılanır.

Fuar etkinlik alanında istenen etkinin yakalanarak yapılacak olan tanıtımın yüksek oranlı getirisinin olması için müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek gerekli bilgi ve desteği de hemen almanız mümkün.