Namm Show Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Fuarlar firma ya da markanızın tanıtımı için eşsiz fırsatlardır. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek sadece marka ve firmanızın değil aynı zamanda ürettiğiniz ürün ya da sunduğunuz hizmet içeriklerini de aktarabileceğiniz stand seçimlerine yer vermeniz önemlidir. Fuar alanında rakip firmalar arasından ayrılmanıza destek olacak olan stand seçimlerinde Global Fuar stantları arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Katılacağınız yurt dışı fuarlar markanız ya da firmanız için son derece önem taşıyan mecralardır. Bu alanlarda ideal bir tanıtıma yer verilmesi firmanız için ya da markanız için avantaj sağlayacak olan seçimlerin yaşanmasına etki eder. Özellikle tanıtım seçimlerinizde size destek sunacak olan stantların seçiminde detaycı olmanız ve sizin için en uygun olanı tercih etmeniz son derece önemlidir.

Namm Show Stand seçiminizde ihtiyacınıza uygun olan seçimleri Global Fuar firmamızdan karşılamanız mümkün. Rakip firmalar arasından ayrılmanıza destek alacak olan stand modellerimiz içinde yer alan Ahşap ve maxima modellerimiz ürün ya da hizmet seçiminize göre seçebileceğiniz tasarımlardır. Bunun ile beraber modüler stand seçimlerine de yer verebilirsiniz.

Namm Show Stand tercihiniz de markanız ya da firma tanıtımınız için ihtiyaç duyduğunuz stand tasarımı için Global fuar desteğine yer açabilirsiniz. Tasarım olarak ihtiyacınız olan model teminde kaliteli seçimlere yer veren firmamız kolay kuruluma sahip olan seçimler eyer açarak zamandan da tasarruf edilmesini sağlıyor.

Yurt dışında yapılacak olan fuar katılımlarında ihtiyacınız olan stand aksesuar ve malzemelerini de firmamızdan temin etmeniz mümkün. Bu sayede daha etkili bir sunum ve tanıtım yapmanın avantajlarını da elde edebilirsiniz.

Fuar katılımınızda firmanızın ya da markanızın ürün veya hizmetini tanıtırken ihtiyacınız olan servis ya da model hostes seçimlerini de Global fuar firmamızdan temin etme imkânınız bulunuyor. Bunun yanı sıra yurt dışı tanıtımlarında son derece önemli olan tercüman hostes seçimini de firmamızda yapabilirsiniz.

Yurt dışı fuar katılımınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm fuar tanıtım seçimleri ile ilgili olarak firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibatta geçerek gerekli stand, aksesuar, malzeme gibi seçimleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.