National Products Expo West Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Firma ve markalar arasındaki rekabet piyasası tüm reklam ve benzeri uygulamalar ile sınırlı değildir. Bu alanda daha fazla alanda etkin olabilmek ve daha çok kitleye birebir hizmet ya da ürün tanıtımınızı yapabilmek için fuarlara katılmanız gerekir. Özellikle yurt dışı fuar katılımları firmanız için farklı coğrafi alanlara geçişinizi de sağlayacak tercihtir. Yurt dışı fuar katılımlarınızda ideal bir tanıtım gerçekleştirmeniz için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurtdışında düzenli olarak gerçekleştirilen fuar etkinliklerine katılım sağlamanız firmanız ya da markanız için son derece önemli olan seçimlerdir. Bu seçimlerin hayatta geçmesi aşamasında ise ideal sonuçları elde edebilmek için mutlaka uygun tanıtım tercihlerine yer vermeniz gerekir.

Global Fuar firmamız yurt dışı fuar etkinlerinizde tercih edebileceğiniz stand tercihlerinizde size destek oluyor. Ahşap ve maxima stand model seçimlerinin yanı sıra modüler stand seçimlerine de yer veren firmamız ayrıca talebiniz üzerine de stand çalışmalarını gerçekleştirir.

National products expo west stand seçimlerinizde en doğru tercihe yer vererek kaliteli bir tanıtım yapmanız mümkün olur. Kolay kuruluma sahip olan stand modellerimiz aynı zamanda gizli montajlama özelliği ile size sunuluyor. Etkili tanıtım çalışmalarında stand seçimlerinizi Global Fuar firmamızdan kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün.

National products expo west stand seçimlerinizin yanı sıra firmamızdan tanıtım için gerekli olan ekipman desteğini de Global Fuar’dan temin etmen şansınız bulunuyor. Tanıtım için gerekli olabilecek bank, tabura, broşürlük gibi ihtiyaçların yanı sıra elektronik gereçler ile ilgili olarak da gerekli seçimleri firmamızdan kolaylıkla kiralayarak yurt dışı fuar etkinliğiniz içinde kullanabilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz fuar katılımınızda etkin bir tanıtıma yer açmanız konusunda söze yardımcı olacak sunum ve model hostes seçimlerinizde de size yardımcı oluyoruz. Sadece model ve sunum için değil aynı zamanda tercüman desteği içinde hostes tercihinizde size destek olabilecek olan hizmetleri sunmaktayız.

Firma ya da markanızın tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak olan yurt dışı fuar çalışmalarında gerekli olan ürün ve malzeme gibi destekler ile ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz ile hemen irtibata geçebilirsiniz.