Navc Show Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Gerçekleştirilecek olan tanıtım çalışmalarında en etkili olan fuar katılımlarıdır. Birçok farklı konu ile ilgili olarak düzenli olarak gerçekleştirilen fuarlar sadece yurt içi değil yurt dışında da katılım imkânı sunarak firmanızın dünya çapında tanıtımına destek olur. Yurt dışı fuar alanlarında müşterileri kolaylıkla firmanızın standına çekebilmenizi sağlayacak tüm hizmet seçimlerini ise Global Fuar firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışında farklı konu ve içerik detaylarına göre düzenli olarak gerçekleştirilen fuarlar aynı zamanda rekabetin zirve yaptığı alanlardır. Bu katılımlarda diğer firmalar arasından sıyrılmanıza destek olacak olan seçimlere yer açmak için ise katılım başvurunuz yapmanızın ardından rakipler arasından sıyrılmanızı sağlayacak olan tanıtım içeriklerini de seçmeniz gerekir. Yurt dışı fuar etkinlikleri konusunda uzman ve deneyimli olan Global Fuar firmamızda destek alarak bu alanda en etkili seçime kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Navc show stand seçimlerimiz arasında tercihinizi firma ya da markanızın ürün veya hizmetine en uygun olan şekilde belirleyebilirsiniz. Sunduğumuz tüm stand modellerinde kaliteli ve etkili olan tercihlere yer veriyoruz. Yapacağınız stand tercihinizde farklı bir seçim yer alıyor ise bunu da firmamızdan temin etme imkânınız bulunuyor.

Navc show stand  seçimlerinde özellikle kolay kuruluma uygun olan içeriklere yer vererek zamandan da tasarruf elde etmenizi sağlıyoruz. Sadece stand seçimleri değil aynı zamanda tanıtımınız için önemli içeriğe sahip olan çeşitli araç gereçler ve malzemelerin yanı sıra video Wall gibi destekleri de size sunuyoruz.

Yurt dışında gerçekleşecek olan fuar alanında ihtiyaç duyabileceğiniz model ya da sunum hostes seçimlerinin yanı sıra tercüman hostes seçiminizi de Global fuar firmamızdan temin ederek ideal ve kaliteli bir tanıtıma yer açmanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Rekabetin boy gösterdiği fuar alanından müşterileri standınıza çekerek kaliteli içerikler ile tanıtımınızı gerçekleştirmenize destek olan firmamız aynı zamanda konaklama ve catering hizmetini de sunuyor.

Yurt dışı fuarınızda firmanıza ya da markanızın tanıtımına destek olan ürün ve hizmet detayları ile ilgili olarak tüm detaylı içerikleri öğrenebilmek için ise müşteri temsilcilerimiz ile hemen irtibatta geçebilirsiniz.