New York Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Fuar etkinlikleri ile ön plana çıkan şehirler arasında yer alan New York, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler ile dolan fuarlara ev sahipliği yapıyor. New York fuar stand modellerimiz ile sizlere New York’ta yer alan fuarlarda en iyi şekilde yer alabilmeniz için çözümler sunuyoruz. İşlevsel özelliklere sahip olan modern fuar standı modellerimiz ürün ve hizmet tanıtımlarınız için özel olarak dizayn edilmektedir.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

New York, binlerce turiste her yıl ev sahipliği yapan şehirler arasında yer alıyor. Bütün dünyada büyük ilgi gören fuar etkinliklerinin yer aldığı şehirler arasında da olan New York, ticari amaçlı farklı etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. New York fuarlarında yer alabilmek için stand ihtiyacı duyuyorsanız, sizlere özel olarak sunduğumuz fuar standı çeşitlerimize göz atabilirsiniz. En modern ve en işlevsel özelliklere sahip olan New York fuar stand modellerimiz ile etkileyici tanıtımlar yapabilirsiniz.

Fuar standı modellerimiz New York’da düzenlenen bütün fuar etkinlikleri ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz modellerdir. Rekabet sahasına dönüşen fuarlarda kendi sektörünüzdeki en büyük rakipleriniz ile mücadele edebilmenizi sağlayan fuar standı modellerimiz global başarılar elde edebilmenizi de sağlamaktadır. Ülkede düzenlenen fuarları yakından incelediğimiz için size o dönemin en uygun fuar standı modellerini ülkelere göre sunmaktayız.

New York fuar stand modellerimiz fonksiyonellik açısından sizlere büyük bir katkı sağlayabiliyor. Size ayrılan özel fuar alanını en etkili ve verimli şekilde kullanmanızı sağlayabilen fuar standı modellerimiz arasında ahşap, maxi ve modüler stand modelleri yer almaktadır.

Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan fuar standı modellerini sizlere sunan firmamız, katıldığınız fuarlardan en verimli şekilde ayrılabilmenizi sağlıyor. En iyi şekilde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmenize imkan tanıyan fuar standı modellerimiz hedef kitlenizin ve rakiplerinizin dikkatini çekebilmeniz için en ideal fuar standı modelleri oluyor.

Fuarda düzenlenen broşür dağıtımları ya da karşılama bankoları gibi ihtiyaçlarınız için de sizlere fuar standı modellerimiz ile birlikte destek sağlıyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.