Nra Show Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Gerçekleştirilecek olan tanıtım uygulamalarınız içinde firma ya da markanızı daha iyi lanse edebilmek ve yeni mecralara açılabilmek için fuarlara katılım sağlayabilirsiniz. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da düzenlenen fuarlara katılım sağlayarak farklı coğrafyalarda da firma ya da markanızın tanıtımını yapmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Yurt dışında düzenli olarak yapılan fuarlara karılarak bu avantajı yakalamanız mümkün. Yapılan yurt dışı fuar etkinliklerinde ihtiyacınız olan tanıtım için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yer alan fuar etkinlikleri sayesinden markanızın ya da firmanızın tanıtımını gerçekleştirmeniz mümkün. Yapılacak olan fuar çalışmalarında rakip firmalar arasından sıyrılabilmek için ise iyi bir tanıtım görseline de sahip olmanız oldukça önem taşır. Bu görsel etkiyi yakalamak için Global Fuar firmamızdan yararlanarak tüm tanıtım görsellerinizi temin tek adresten temin etmenin de avantajını elde edebilirsiniz.

Nra show stand seçimlerinden Global fuar firmamızın stand ürün listesinden seçiminizi yaparak marka ya da firmanız için en ideal stand ile tanıtım yapmanın avantajını elde edebilirsiniz. Şık ve etkili birsunum için tercih edebileceğiniz maxima stand modelinin yanı sıra daha sıcak ve daha yumuşak bir geçiş için ise ahşap stand modelimizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra modüler stand modellerimiz içinden de tercihinizi yapmanız mümkün. Dilerseniz sizin için en uygun olan tasarımı belirleyerek firmamızdan talepte edebilirsiniz.

Nra show stand tercihlerinizde yer vereceğiniz firmamızın stand modelleri kolay kurulum ve söküm işlemine sahip olup size zaman kazandıracak olan ürünlerdir. Ürünlerin tüm montaj işlemleri gizli olarak uygulanması sebebi ile de görsel alanda herhangi bir ek görüntüsüne yer verilmez. Tanıtımınızı ideal bir şekilde gerçekleştirmeniz için hazırlanan stand modelleri ile rakip firmalar arasından seçilir olmanız mümkün olacaktır.

Global Fuar olarak sadece stand değil aynı zamanda tanıtımda ihtiyaç duyacağınız araç gereçler ve hostes temininde de sizlere hizmet sunuyoruz. Talepleriniz doğrultusunda tüm tanıtım projeniz detaylı olarak hazırlanır. Gerçekleştirmek istediğiniz tanıtım proje seçim uygulaması ile ilgili olarak müşteri temsilcimizle hemen irtibatta geçerek detaylı bilgileri de alabilirsiniz.