Orlando Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yapılan yurt dışı fuar katılımları ile firmanızın ve markanızın tanıtımını daha doğru yaparak daha karlı olan ticari gelişmelere de yönelebilirsiniz. Yapacağınız tanıtımlarda oldukça önemli olan stand seçimlerinizde Global Fuar’ın sunduğu projelerden yararlanabilirsiniz. Global Fuar firmamız konusunda uzman olan kadro ile birçok farklı stand çeşidi ve diğer hizmetleriyle firmanız için istediğiniz etkinin kazanılmasına destek oluyor.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuar katılımlarda yapacağınız seçimler rekabetçi olan piyasa da yer almanızı ve bende varım demeniz için önemli bir durumdur. Özellikle yurt dışı fuarlara yapılacak olan katılım firmanızın gelişimi ve tanıtımı için son derece önemlidir.

Firmanızın rekabet piyasası içinde yerinin istediğiniz düzeye ulaşmasını sağlamasının yanı sıra fuar katılımcılarının beğenisi ile istenen ticari gelişmenin kazanılması da mümkün olabiliyor. Orlando fuarına katılarak sunduğunuz hizmet ya da pazarladığınız ürün ile ilgili olarak detaylı bir tanıtıma yer açabilirsiniz.

Orlando fuar stand seçimlerinizde firmamızın sunduğu ürün ve hizmetlerden yararlanarak istediğiniz etkiyi fuar katılımcılarının üzerinde sağlayabilirsiniz.  11 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız ayrıca uzman kadromuz ile size en ideal hizmeti sunuyor. Farklı stand uygulamaları içinden seçiminizi hizmet ya da ürününüzü en iyi yansıtacak olarak seçerek proje oluşumuna geçebilirsiniz.

Orlando fuar stand tercihinizde Global Fuar firmamız tarafından hazırladığımız ahşap standlar arzu ettiğiniz etkiye hitap eden seçeneklere sahiptir. Renk olarak seçimlerinizi yapabileceğiniz ahşap standlarda aynı zamanda değişen seçimlere de yer açabilirsiniz. Fuar katılımcılarını ağırlayarak tanıtımınızı yapabileceğiniz alanların yaratılması ile daha iyi bir etkiye kavuşmanız mümkün olacaktır. Ahşap olan stand tasarımının yanında maxima ve modüler olan stand uygulamaları da yansıma ve ışık seçimlerinde size daha iyi etki sunarken ürün ya da hizmetiniz ile birebir uyumu yakalamanızı da sağlayacaktır.

Değişen stand seçimlerinde en uygun tercihi seçerken firmamızdaki uzman kadromuzdan da destek alabilirsiniz. Stand dekorasyonu ile ilgili olarak da destek alabileceğiniz standlar kolay kuruluma sahip olma özelliğine de sahiptir. Yurt dışı fuarlarda tercüman hostes seçiminizi de firmamızdan temin etmeniz mümkün. İrtibatta geçerek standlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.