Paris Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Avrupa’da yer alan şehirler arasındaki Paris, fuar etkinliklerine en fazla önem veren şehirler arasında yer alıyor. Her yıl düzenlenen fuarlara dünyanın farklı noktalarından katılımcılar ve markalar geliyor. Paris’te ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmeniz için sizlere sunduğumuz Paris fuar stand modellerimiz arasındaki modellere göz atarak sizler de bu fuarlarda en iyi şekilde marka duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Fuar etkinlikleri ile ön plana çıkan Paris, her yıl farklı ülkelerden katılımcıların ve markaların yer aldığı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Paris’te ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabilmek için ise, en iyi fuar standı modellerini kullanmanız gerekiyor. İhtiyaç duyduğunuz fuar standı modellerini sizlere çağımızın tasarım anlayışına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Kısa süre içerisinde kurulumu yapılabilecek olan fuar standı modellerimiz, Paris’te yer alan fuarlarda hedef kitleniz ve rakiplerinize ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabilmenizi sağlıyor. Seçeceğiniz standın duruşu ve tasarımı tamamen markanızın prestijini ve duruşunu yansıtabilecek etkilere sahip olacak şekilde tasarlanıyor.

Rekabet sahaları olarak da nitelendirilen fuarlarda ürün tanıtımlarınızı aktif bir şekilde yaptığınız zaman katılımcıların dikkatini daha iyi bir şekilde çekebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi iyi bir şekilde sunduğunuz zaman insanların marka duruşunuzu daha iyi algılayabilmesini de sağlayabilirsiniz.

Bağlantı hat kısımları gizli olabilecek şekilde tasarlanan fuar standı modellerimiz, bu özelliği sayesinde daha kolay bir şekilde kurulabiliyor. Farklı sayıdaki ürünlerin teşhir edilebilmesi için özel olarak tasarlanan Paris fuar stand modelleri aynı zamanda hizmet sunumları içinde kullanılabiliyor. Verimli ve etkin bir tanıtım yapabilmenizi sağlayan fuar standı modelleri, rakiplerinizin de dikkatini çekebilmenizi sağlıyor.

Doğru ışıklandırma ve doğru dekorasyon teknikleri ile entegre edilen fuar standı modellerine istediğiniz şekilde estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bütün Paris fuar stand modellerimiz bütün stillerdeki dekorasyona uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. Fuar alanında size ayrılan alanı etkili şekilde kullanabilmenizi sağlayan fuar standı modelleri sayesinde katıldığınız fuardan etkileyici bir tanıtım yaparak ayrılmayı sizler de başarabilirsiniz.