Shot Show
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Markanızın ya da firmanızın tanıtımını gerçekleştirirken aynı zamanda ürettiğini ürün ya da sunduğunuz hizmetleri de kolaylıkla aktarabileceğiniz fuarlar aynı zamanda daha geniş bir coğrafyaya yayılabilme imkânını da sunar. Yurt içi fuarlarının yanı sıra yurt dışında da gerçekleştirilen fuarlara katılarak daha fazla imkân elde etmeniz mümkün. Fuar katılımınızdan firmamızdan destek alarak tanıtımınızı ideal bir stand seçimi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuarlara katılım sağlayarak ürün ya da hizmetinizi daha iyi aktarmanın yanında firma veya markanızın da tanıtımını yapma imkânını elde edersiniz. Katılacağınız fuarda gerçekleştireceğiniz tanıtım için ihtiyaç duyduğunuz stand ve aksesuar tercihleri ise en ideal tanıtım için özen ile seçilmesi gereken malzemelerdir.

Firmanız ya da markanız için en uygun olan stand tercihiniz Global Fuar stand modellerimiz arasından yapabilirsiniz. Sıcak ve samimi bir tanıtımın gerçekleşmesini sağlayacak olan ahşap stand modelini Peru Stand için seçmeniz mümkün. Bunun yanı sıra daha şık bir stand arayışınız da ise maxima tercihine yer açabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız ürünleri arasında bulunan modüler stand seçimlerinden de yararlanmanız mümkün.

Peru Stand seçimlerinde firmanınız ya da markanız için ideal bir seçime yer açmak için kendi tasarım uygulamanızı planlayarak yeni tasarım için bizde destek alabilirsiniz. Yeni stand tasarımı sizin için uygun olan niteliklerde hazırlanarak sunulur.

Stand seçimlerinin yanı sıra tanıtım için gerekli olan aksesuar tercihlerini de firmamızdan belirleyerek kiralama opsiyonunu seçebilirsiniz. Böylelikle fuar alanında dikkat çeken bir tercihe yer vererek rakip firmalar arasından fark edilme şansını da elde edebilirsiniz.

Yurt dışı fuar alanında standınızda yer alabilecek olan servis ya da model hostes seçimlerini de Global Fuar firmamızdan talep etme şansını bulunuyor. Bunun yanı sıra tercüman hostes seçiminde de yararlanarak yurt dışı fuarınız için son derece ideal bir tercihe yer vermenin de avantajını elde edebilirsiniz.

Yurt dışı fuar çalışmalarında ihtiyacınız olan her türlü tanıtım desteğini firmamızdan temin edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve tanıtım seçenekleri ile ilgili bilgileri edinebilmek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçebilirsiniz.