Plma Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Gelişen dünya içinde farklı birçok tanıtım uygulamasının yanı sıra fuar gibi etkinlikler özellikle rağbet gören özelliğini her daim koruyan yerlerdir. Fuar katılımları ile firmanızı ya da markanızı katılımcılara en iyi şekilde aktararak arzu ettiğiniz etkinin kazanılmasına destek olabilirsiniz. Firmamızda yer alan stand seçimleri arasından tercihinizi yaparak istediğiniz tanıtımı en iyi şekilde gerçekleştirebilme imkânına kavuşabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuar katılımları firmalar arasında yer alan rekabetin en çok görüldüğü yerler olarak dikkat çeker. Birçok aynı hizmet ya da ürüne ait olan markanın tanıtımının yer aldığı fuarların yanı sıra yeni ürün ya da hizmet tanıtımında da bu organizasyonlardan yararlanabilirsiniz. Son derece farklı olan bu organizasyonlarda firmaların genel tanıtım özelliklerini en iyi şekilde aktarabileceğiniz bir alanın yaratılması ise standlar ile mümkün olur.

Plma fuar stand seçimlerinde sunduğunuz hizmet ya da ürettiğiniz ürünün tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak özelliğe sahip uygulamaları görebilirsiniz. Firmanız için özel olarak hazırlanacak stand uygulamasında istediğiniz ürün tanıtım yerleri ve konuk ağırlama yerlerini seçebilir ve dekorasyon uygulamanız içine ekleyebilirsiniz.

Plma fuar stand tercihinizde ahşap özelliğe sahip olan seçime yer vererek daha yumuşak bir alanının yaratılmasını sağlayabilirsiniz. Sunulan hizmet ve ürün ile doğrudan alakalı olan stand seçimleri arasında gösterişe yer açanların yanı sıra daha çok ürün ya da hizmetin farklı özelliklerinin yakalanmasına destek olan modellere de yer verebilirsiniz. Ahşap stand modellerinin yanında modüler stand ve maxima stand gibi farklı stand çeşitlerimizde yer alıyor.

Gerçekleştireceğiniz tanıtımınızda stand seçiminizi yaparken konusundan uzman olan ekibimizden de destek alabilirsiniz.  On bir yıllık bir tecrübe ile sunulacak olan hizmet içinde aynı zamanda özellikle yurt dışı fuar katılımlarında destek alabileceğiniz tercüman hizmeti de yer alıyor. Hostes seçimleri ve dekorasyonun hazırlanması gibi birçok farklı uygulama ya da hizmeti firmamızdan alarak arzu ettiğiniz etkiyi kolaylıkla yakalayarak firmanızın ya da markanızın tanıtımını en ideal şekilde yapma şansını elde edebilirsiniz. Stand seçimleri ya da projelendirme ile ilgili olarak konusunda uzman olan ekibimiz ile iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.