San Diego Fuar Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Tanıtım için son derece önemli olan fuar organizasyonları ile rekabet pazarı içinde yerinizi alabilirsiniz. Yeni marka oluşumu ya da eski birçok firmanın katılımının olduğu fuarlar tanıtımda önemli bir yer elde eder. Ticari anlamada gelişiminiz için önemli olan bu organizasyonlarda özellikle stand seçimine dikkat edilmesi gerekir. Tanıtılacak olan ürün ve hizmet ile orantılı olması gereken stand aynı zamanda dikkat çekici de olmalıdır.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Katılacağınız fuar organizasyonu ile istediğiniz tanıtım fırsatını yakalayarak birçok bağlantıyı anında sağlayabilirsiniz. Fuar katılımcılarının dikkatini çekerek firmanızın ya da markanızın tanıtımını en doğru şekilde gerçekleştirebilmek için öncelikle etkin bir standa sahip olmanız gerekir. Firmamız fuar organizasyonlarında on bir yıllık bir deneyime sahiptir. Sunulacak olan ürün ya da hizmetin tanıtımında en etkin sonuca ulaşmanız için gerekli olan uyum ve bütünlüğü firmamızın ürünleri arasında yakalayabilirsiniz.

San Diego fuar katılımınızda gerçekleştirilecek olan tanıtımınız için önem taşıyan tercihleri de firmamızdan alabilirsiniz. San Diego fuar stand seçiminizde ürün ya da hizmetiniz ile tam bir uyum sağlamanızı sağlayacak olan stand seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacağınız seçim konusunda firmamızda uzman olan ekibimizden de destek alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün.

San Diego fuar stand tercihinizde ahşabın doğal dokunuşuna yer açmanın yanı sıra farklı seçimlere de yer verebilirsiniz. Modüler özelliklere sahip olan standların yanında maxima standlar arasında da sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Sadece ürün ya da hizmet tanıtımı değil aynı zamanda fuar katılımcılarını da ağırlayabileceğiniz alanların yaratılabileceği yerlerinde hazırlanması ile tam bir bütünlüğü yakalamanız mümkün olur.

San Diego fuarında Global Fuar firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz tercüman hostes ihtiyacınızı da gene firmamızdan edinebilirsiniz. Hostes seçimlerinin yanında fuar alanındaki dekorasyon içinde firmamızdan istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Stand seçiminizi en ideal şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan firmamız tanıtımınızda önemli rol oynayacak olan ideal dekorasyona da sahip olmanızı sağlar. Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile ilgili olarak detaylı tüm bilgileri edinerek, konusunda uzman olan ekibimizden destek alabilmek için hemen bizim ile iletişime geçerek stand projelendirmenizi de gerçekleştirmek için başvuruda bulunabilirsiniz.