Seafood Boston Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Yurt dışında düzenlenen fuar etkinliklerine katılarak ülke dışında piyasada kendi tanıtımınızın en iyi şekilde yapmanız mümkün. Daha geniş coğrafyaya yayılarak farklı mecralarda yol almak için düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan fuar etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız yurt dışı fuar etkinlik tanıtım uygulamanızda ihtiyacınız olan tüm tanıtım materyal desteğini ise Global Fuar firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Tanıtım seçimleri farklı kanallar ile gerçekleştirilebilir. Rekabetçi piyasa içinde varlığınızı gösterebilmek ve markanızın tanıtımını en iyi şekilde yapabilmek için ise fuar katılımları oldukça büyük avantajı sunan seçimlerdir. Yurt dışı fuar katılımlarında düzenlenen bu etkinliğe katılım sağlayarak ise farklı coğrafyalara açılma imkânını da kolaylıkla elde etme şansını elde edebilirsiniz.

Seafood boston stand seçimlerinizde firma ya da markanız ile uyum sağlayacak olan bir tercihe yer açmak için Global Fuar firmamızdan destek alabilirsiniz. Farklı stand modelleri ile en iyi tanıtımı gerçekleştirmenize destek olacak olan firmamız aynı zamanda talebinize doğrultusunda yeni stand tasarım uygulamalarına da yer veriyor. Kolay kuruluma imkân tanıyan stand modellerimiz sizi yarı yolda bırakmayacak kaliteli seçimlere de sahiptir.

Seafood boston stand seçimlerinizin yanı sıra uygulanacak olan tanıtım işleminde ihtiyacınız olan birçok ürünü de firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Banklardan broşürlük gibi birçok detaylı tanıtım araç gerecini anında kiralama şansınız bulunuyor. Sadece bu araç gerekler değil aynı zamanda tanıtımınızda ihtiyaç duyacağınız elektronik ürün seçimlerini de firmamızda kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Yurt dışı etkinliğinizde birçok tanıtım proje detayına yer açarak daha kaliteli bir uygulamaya yer açabilirsiniz. Bu tanıtım işlemlerinizde aynı zamanda hostes desteğini de talep edebilirsiniz. Sunum ve model hosteslerin yanı sıra özellikle yurt dışında yapılan fuar katılımlarınızda tercüman hostes ayrıcalığını da temin edebilirsiniz. Firmamızdan talep edeceğiniz stand, ekipmanlar ve hostes detayları ile iyi bir tanıtım gerçekleştirmeniz de mümkün olur.

Yapılacak olan yurt dışı fuar tanıtım etkinliğinde ihtiyaç duyacağınız ya da ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünler ile ilgili olarak firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibatta geçerek detaylı bilgileri edinmeniz mümkün.